Футбольні поля на Академії ФК «Рух» сертифіковані УЄФА, що дозволяє приймати матчі найвищого рівня. Перед тим, як приступати до будівництва полів, ми провели 10-місячний аналіз всіх можливих сучасних технологій на предмет їх відповідності місцевому клімату. На жаль, не всі рішення і технології, які застосовуються в єропейських, більш теплих умовах, підходять нам. Натомість, сьогодні ми можемо із впевненістю сказати: наш досвід унікальний для України. І ми з радістю поділимося своїми знаннями і експертною думкою з тими, хто прагне побудувати в себе футбольні поля найкращої якості за оптимальними цінами.

 

Більше того, завдяки співпраці з найкращими міжнародними компаніями по виробництву полів на нашій базі, ми отримали можливість пропонувати максимальні знижки на газонне обладнання нашим друзям і партнерам. 

 

Вже незабаром ми отримаємо у своє розпорядження найсучаснішу техніку та обладнання для будівництва та обслуговування полів, як натуральних, гібридних, так і зі штучним покриттям. Ця техніка провідних світових виробників, які спеціалізуються на будівництві та догляді за футбольними полями. Наш парк спеціальної техніки налічуватиме понад 30 одиниць і буде одним з найкращих і найсучасніших в Україні. 

 

Якщо ви прагнете побудувати поле за принципом «Найкраща ціна та якість», тоді дзвоніть нам за телефоном (099) 373-28-70.