Наш принцип при роботі з партнерами – «заробляємо разом».

 

 

 

Для кожного нашого партнера ми розробляємо унікальну комерційну пропозицію, враховуючи його цілі та завдання.

 

Якщо вам цікава співпраця з нами, або ваша компанія хоче стати учасником «жовто-чорної» програми лояльності клубу, пишіть на пошту [email protected], або телефонуйте: +38 (067) 672-95-24 (Віталій).

 

Ми завжди відкриті до співпраці.

 

 

 

Чому вигідно працювати з ФК «Рух»?

 

«Рух» – найяскравіша і одна з найперспективніших команд Західної України. Співпрацюючи з нами, ви отримуєте швидкий вихід на потрібну вам цільову аудиторію. Можливість взаємодіяти з нею, як онлайн (digital-інструменти клубу), так і офлайн (Matchday на стадіоні, регулярні додаткові акції в дні без матчів). Підвищення лояльності до бренду і збільшення бізнес-показників за рахунок спільних акцій і пропозицій.

 

Населення Львова і найближчих міст – 1,5 мільйона осіб. Також «Рух» користується популярністю в інших містах України, завдяки чому за командою в країні уважно стежать понад 450 000 людей віком від 10 до 60 років, переважно чоловічої статі (80% на 20%) із прибутком понад 10000 гривень.

 

Клуб активно використовує сучасні канали комунікації, завдяки чому за короткий термін «Рух» став одним із найпопулярніших клубів країни в соціальних мережах: 

 

- 39 800 Ruh TV (YouTube) 

- 32 700 Instagram 

- 10 000 Facebook

- 3200 Telegram|Viber

- 24 200 TikTok

Наш Твіттер -  Twitter

 

Один сюжет на Ruh TV набирає в середньому понад 15 тисяч переглядів. Загальна кількість переглядів на клубному YouTube-каналі – понад 5 000 000.

 

База контактів у CRM-системі – 12 400 осіб. База почала формуватися у вересні 2020 року і постійно оновлюється. За нашими підрахунками у другому кварталі 2023 вона перетне позначку в 20 000 осіб.

 

 

Крім власних клубних ресурсів, «Рух» широко представлений на інших платформах:

- Всі домашні матчі транслюються на YouTube RUH TV, каналі RUH TV на платформах MEGOGO, Київстар ТБ, AstraTV, SweetTV та телеканалах «2+2»/«УНІАН»;

- 125 000 переглядів набирають в середньому огляди матчів за участі «Руху» на YouTube-каналі «Футбол 1, 2, 3»;

- Трансляції матчів молодіжної (U-21) та юніорської (U-19) команд на Ruh TV (в середньому 15 000 глядачів за поєдинок);

-  Огляди домашніх матчів ФК «Рух» у провідних програмах країни, включно із «Футбол News», «Тур онлайн», «Великий Футбол», «ICTV: «Спортивні новини», «Еспресо: Футбольний Формат»;

- Про матчі «Руху» говорять популярні блогери: «Триндець», «Бомбардир», «ТаТоТаке», «Вацко Live», «ПроФутбол» та інші;

- 7 радіо-партнерів (6 із 10 найпопулярніших радіостанцій у Львові) загальним охопленням понад 1 мільйон слухачів щомісячно;

- 3 інфо-партнери: НТА (понад 3 мільйони унікальних глядачів щомісячно), «Вголос» (понад 1,2 мільйона унікальних відвідувачів щомісячно), «Гал-Інфо» (понад 800 тисяч унікальних відвідувачів щомісячно);

- Щоденна годинна програма на радіо «Вголос».

 

ФК «Рух» до початку повномаштабної війни з російською федерацією був найвідвідуванішою командою в чемпіонаті України (в період військового стану матчі УПЛ відбуваються без вболівальників).