Академія футболу ФК «Рух» – унікальне явище в Україні. 

 

Будівництво спортивного комплексу розпочалось у жовтні 2018 року навколо Винниківського озера.

 

Футбольна Академія «Руху» передбачає комплекс тренувальних полів останнього покоління: 3 поля зі штучним покриттям та 5 – із гібридним, а також критий манеж. При будівництві Академії ми опиралися на досвід провідних академій європейського рівня.

 

Окрім футбольних полів, на Академії футболу «Руху» буде функціонувати вся необхідна інфраструктура для того, щоб здійснювати пошук талановитих футболістів, їхню підготовку, розвиток, доведення їх до професійного рівня. Окрім тренувальної інфраструктури, вихованці Академії будуть забезпечені повним циклом проживання, харчування, навчання, відновлення, медицини. Повний спектр послуг для підготовки футболістів найвищого рівня. 

 

Однією з головних унікальностей Академії футболу ФК «Рух» є інноваційна система ідентифікації талантів. Пошук і відбір футболістів здійснюватиметься абсолютно по іншому, аніж це зазвичай відбувається в Україні. Буде діяти чотирьохрівневий відбір дітей в Академію «Руху». Потрапити в одну з кращих Академій України матиме змогу кожна талановита людина.

 

Один з головних принципів роботи Академії футболу – здоров’я юних талантів. Для нас важливо, аби дитина консолідовано розвивалася з точки зору фізичної і психологічної підготовки.