«АКАДЕМІЯ З ВЕЛИКИМИ МОЖЛИВОСТЯМИ». «РУХ» ВІДБИРАЄ ФУТБОЛЬНІ ТАЛАНТИ

 

Вихідні в Академії «Рух» проходять знову продуктивно – стартувала фінішна пряма відборів і пошуків нових майбутніх талантів, які готові захищати кольори «жовто-чорних». Хлопці віком 13-14-ти років, кожен із яких не бачить себе і своє майбутнє без футболу, приїхали сьогодні здійснити свою мрію.

Охочих вступити до команди U-14 серед анкет було понад 500, проте приїхати вдалося приблизно 300 учасникам. Тенденція реєстрації незмінна: щоби всі встигли себе проявити та не поспішати, пройти реєстрацію можна було о 9:00, 10:30, 12:00, 14:00 і 15:00.

 

 

Уже о 10:00 тренери Академії запросили хлопців на поле, зі всіма ближче знайомилися та спостерігали за процесом на кожній зі станцій, завдання на яких теж незмінні: швидкість, техніка, обіграш і футбол – складові, які важливі для будь-якого юнака, який мріє стати професійним футболістом.

Чому обрав саме Академію «Рух» і що вплинуло на його вибір, розказав нам Денис, учасник відбору 2010-го року, який приїхав із Хмельницького: «Про Академію я дізнався, як і більшість хлопців, які сьогодні тут, з тік-току, також у мене є друзі, які тут живуть, і вони не один раз мені розповідали, що це найкраща Академія з класними тренерами та класною атмосферою. Я тут уперше, мені найбільше сподобалися тренери, вони дуже добрі та хороші. Хвилювання, звісно, присутнє, проте я його переборюю та переконую себе, що я найкращий і все зможу. Ну і, звичайно, підтримка батьків – це для мене дуже цінно та важливо».

«У мене сьогодні перший номер – і це мій щасливий номер, бо я завжди перший!» – із таким бойовим настроєм Денис побіг на футбольне поле показувати всі свої вміння.

 

 

Тішить думка про те, що хлопці готові проїхати майже всю Україну, аби тільки потрапити сюди та побачити все на власні очі, що, зрештою, і зробив Марат, який приїхав із рідними з Одеси: «Я обрав цю Академію, тому що вона розвинена під усі європейські стандарти, і тут є справді великі можливості. Ну, і я багато стежив за нею в тік-тоці, як тут усе відбувається, тому це теж вплинуло на мій вибір. Щодо самих завдань і станцій, то ми спочатку проходили техніку, обігрували фішки, а потім били по воротах. Пізніше отримали завдання на швидкість (біг 15 і 30 метрів), пограли 1 в 1 і наприкінці футбол. Конкуренція тут справді відчувається, тому що приїхало багато людей з усієї України, проте я вірю у свої сили, до того ж, підтримка моїх рідних мені дуже допомагає в такі важливі моменти».

 

 

Батько Марата Олексій поділився своїми враженнями про Академію і про свою підтримку ідеї сина поїхати на відбір: «Насправді вражає те, що в нас в Україні є клуби з такими академіями, інфраструктурою. Бачу, як із гарним настроєм діти виходять на це поле не лише, щоби досягнути найвищих результатів, а просто знайомляться один з одним, спілкуються. Мені все дуже тут подобається. Я впевнений, що якщо прикладати великих зусиль, то мрії здійснюються. Тому ми, як батьки, маємо допомагати діям у цьому. Головне, щоби хвилювання батьків не передавалося дітям. Але я думаю, що вони отримують задоволення від самого процесу цього відбору. Ми вперше приїхали сюди, тут подивимося на рівень хлопців його віку з усієї України. Навіть якщо цього разу сину не вдасться пройти, ми будемо пробувати наступного року, аби досягнути мети».

 

 

І справді, про карʼєру футболіста та бажання грати в топовому європейському чемпіонаті мріють не лише юнаки, але й не менше цього прагнуть їхні батьки. Роман, тато учасника сьогоднішнього відбору, підтримав ідею сина та залюбки приїхав разом із ним з Хмельницького, тому що знає, наскільки підтримка та настанови батька важливі в такі вирішальні моменти: «Ми привезли сьогодні сюди нашого сина Максимка. Вже приїжджали на Ruh Cup, все нам дуже сподобалося – інфраструктура, підхід тренерів, їхнє ставлення до юнаків, тому на відбір син одразу зареєструвався, щоби спробувати свої сили. Перед відбором дещо йому підказали, дали настанови та тренувалися разом, щоби він зміг себе достойно показати на усіх станціях відбору». 

 

 

Передостанній день відборів позаду. Всі втомлені, проте ця втома приємна і з очікуваннями на хороший результат.

Завтра, 11-го червня, останній день відборів до Академії. Саме в неділю відбудеться підбиття підсумків. Ми ж детальніше розповімо про наступні етапи та що чекатиме на тих юнаків, яким вдалося пройти перший етап відбору.


loading...

0 коментарів

    Схожі новини