АЛЬВАРЕНГА ТА ДІДИК – ПРО ОЧІКУВАННЯ ВІД ДЕРБІ ЗІ «ЛЬВОВОМ»

Аргентинський вінгер Фабрісіо Альваренга та захисник Роман Дідик розповіли про підготовку до недільного матчу проти «Львова».

 

 

Зі середи «жовто-чорні» проводять інтенсивні тренування, готуючись безпосередньо до принципового львівського футбольного протистояння. «Рухівці» добре усвідомлюють вагу майбутньої зустрічі, маючи на увазі відразу декілька аспектів.

Фабрісіо АЛЬВАРЕНГА, півзахисник «Руху»: «Ми всі добре розуміємо, що це надзвичайно важлива гра. І не тільки через турнірну ситуацію, в якій ми зараз опинилися, але й тому, що це дербі, для нас це дуже важливо. Так, ми мали інтенсивні тренування: розпочали в тренажерному залі, продовжили на футбольному полі. Ми наполегливо готуємося до принципового поєдинку».

 

 

Роман ДІДИК, захисник «Руху»: «Вже забули попередню гру з «Кривбасом» і з хорошим настроєм підходимо до львівського дербі. Звичайно, що для нас це одна з найважливіших ігор сезону. Тим більше, ми зараз перебуваємо в складному турнірному становищі, тому на треба з нього вибиратися та перемагати найближчого суперника».

 

 

Попри те, що недільний суперник «Руху» перебуває на останній сходинці турнірної таблиці, це команда, яка може бути небезпечною, а в деяких іграх демонструє хороший спротив. До того ж, результат поєдинку першого кола вимагає реваншу.

Фабрісіо АЛЬВАРЕНГА: «В матчі першого кола ми зазнали прикрої поразки від «Львова», тому прагнемо реваншу. Ситуація схожа з нашим протистоянням з «Інгульцем», якому теж програли на виїзді, але потім переконливо обіграли його вдома. Дуже хочемо повторити схожий сценарій і зі «Львовом». Зараз ми конкретно готуємося до цього суперника. На теоретичних заняттях тренери нам показують, на які сильні чи слабкі якості футболістів «Львова» варто звертати увагу. Це непогана команда, проти ми налаштовані лише на перемогу».

Роман ДІДИК: «Львів» уже програє 9 чи 10 ігор, можна сказати, що це «збиті льотчики», які в будь-який момент іще можуть вистрелити. Тому до цієї гри ми будемо підходити з максимальним налаштуванням».


loading...

0 коментарів

    Схожі новини