БОГДАН СЛЮБИК: «РУХ» НІКОЛИ НЕ ЗДАЄТЬСЯ І МИ ЦЕ ПРОДЕМОНСТРУВАЛИ»

 

Захисник «жовто-чорних» прокоментував підсумок матчу з «Кривбасом» та розповів, як команда відреагувала на його номінацію на премію Golden Boy 2024.

 

 

Нам не вдалось реалізувати свої моменти, а їх було вдосталь. Хотілось би виграти такий матч проти серйозного суперника – «Кривбасу». Зокрема, ми грали вдома перед своїми вболівальниками і їх було багато, гравці «Руху» відчували цю підтримку й хотіли зробити їм приємно. 

В епізоді з пропущеним голом сталось певне непорозуміння з Дмитром Ледвієм. Я не думав, що він вийде з воріт, а суперник використав цей момент і відкрив рахунок у матчі. Втім у другому таймі ми не опустили руки, змогли показати той футбол, у який ми можемо та прагнемо грати і зрівняли рахунок. «Рух» ніколи не здається і грає до кінця – гравці яскраво це продемонстрували у матчі з «Кривбасом». 

Криворіжці є топовою командою в нашому чемпіонаті й зараз борються за єврокубки. Ми переконались, що це сильний опонент, але не можна сказати, що вони чимось нас здивували. Мабуть, наприкінці матчу нам не вистачило сил та емоцій. Також у деяких епізодах команда надто поспішала. Але це великий досвід і цей матч є важливим для нас у цьому плані. 

Я прийшов на тренування і всі почали звертатись до мене: «Golden Boy, Golden Boy!». Спочатку не розумів про що вони говорять, лиш потім вже у своєму номері я подивився на цей рейтинг і тоді все усвідомив. Був приємно здивований. Хлопці піджартовують, називають зіркою.


loading...

0 коментарів

    Схожі новини