БОГДАНА СЛЮБИКА ВИЗНАЛИ НАЙКРАЩИМ ФУТБОЛІСТОМ МІСЯЦЯ У КАТЕГОРІЇ U-19

 

За підсумками серпня у рейтинг потрапив ще один гравець «Руху» – Євгеній Пастух.

 

 

Захисник «Руху» Богдан Слюбик здобув звання найкращого футболіста серпня у віковій категорії U19 за версією проєкту Золотий Талант. Це рейтинг, у якому взяли участь українські футболісти 2004 року народження та молодші. Їх обирали за результатами опитування понад 100 експертів та обрахування їхніх анкет.

Так, у 117-ти анкетах Слюбика згадали 67 експертів проєкту. В тому числі 37 раз захисника «жовто-чорних» обрали під №1. У цьому рейтингу він випередив колегу по амплуа — Андрія Булезу з «Минаю». На третій сходинці розташувався півзахисник «Олександрії» Кирило Сігеєв. Також у рейтинг за підсумками серпня потрапив ще один гравець «Руху» – півзахисник Євгеній Пастух, який посів 21-ше місце.

 

 

Додамо, що щомісячні опитування проєкту Золотий Талант — це лише відбірковий раунд перед фіналом за підсумками усього року. Топ-5 футболістів кожного місяця отримують перепустку до фінального етапу голосування — за підсумками всього 2023 року. Окрім того, існує ще й сумарний рейтинг року, який щомісяця наповнюється балами, отриманими молодими талантами. Ті, хто увійшов до топ-10 сумарного рейтингу року, також мають право отримати перепустку до фінального етапу референдуму.

Наразі після чотирьох етапів топ-10 сумарного рейтингу року виглядає таким чином: Андрій Булеза — 631 бал, Богдан Слюбик — 463, Антон Царенко — 436, Кирило Сігеєв — 372, Віталій Холод — 76, Дмитрій Кремчанін — 63, Антон Глущенко — 57, Рамік Гаджиєв — 56, Матвій Пономаренко — 52, Ілля Крупський — 43.


loading...

0 коментарів

    Схожі новини