ДЕНИС ПІДГУРСЬКИЙ: «У НАС МОЛОДА КОМАНДА І НАШІ ГОЛОВНІ УСПІХИ ЩЕ ПОПЕРЕДУ»

 

Півзахисник «Руху» поділився думками після заключного поєдинку в сезоні проти «Динамо» (1:2). 

 

 

– Важко щось казати одразу після матчу, адже у всієї команди багато негативних емоцій. Перед грою ми налаштовувались здобути необхідний для нас результат, адже «Рух» хотів потрапити в єврокубки. На жаль, нам це не вдалось. Водночас є розуміння, що ми – молоді гравці і головні наші успіхи ще попереду. Я впевнений, що кожен з хлопців не зупиниться на досягнутому, а працюватиме ще більше та краще, аби таки потрапити в єврокубки. Мабуть, ми ще не готові до цього. 

Загалом «Рух» провів хороший матч. Команда якісно переходила з оборони в атаку, але «Динамо» в деяких епізодах пощастило більше. Не сказав би, що кияни мали багато моментів, щоб забити, але вони краще їх використали. Свої ж нагоди ми не реалізували – дуже прикро. Та ми зробимо правильні висновки та рухатимемось далі – це футбол і через такі поразки також потрібно пройти. 

У нас чудова команда, чудовий тренерський штаб, керівництво, яке підтримує нас в усьому. Це був хороший сезон у нашому виконанні. Так, нам не вдалось вийти в єврокубки, але ми продемонстрували гідний виступ в УПЛ. Зараз кожен з нас підтримує один одного і я переконаний, що в наступному сезоні ми зробимо все, аби здобути кращий результат.   

Ми вдячні вболівальникам за таку палку підтримку. Вони гнали нас вперед і це надихало нас грати ще краще. В деяких матчах це був ключовий фактор і ми здобували перемоги завдяки нашим фанам. Команда дійсно відчувала підтримку «дванадцятого гравця». Хочеться, аби вболівальники й у наступному сезоні продовжували ходити на наші матчі та підтримувати «Рух».  


loading...

0 коментарів

    Схожі новини