ДЕНИС ПІДГУРСЬКИЙ: «ВІДЧУВ УПЕВНЕНІСТЬ, ЩО МОЖУ ЗАБИТИ»

 

Автор голу у ворота «Полісся» поділився думками про гру з житомирянами (1:1).

 

 

Я відчуваю довіру від тренерського штабу і готовий повністю викладатись на полі, аби довести, що заслуговую грати у старті та бути ключовим у команді. Штатний пенальтист у команді – Юрій Климчук. Але сьогодні я відчув упевненість, що можу забити, тож підійшов до Юри і сказав йому про це. Вдячний, що він довірився мені. Взагалі не було страху, а була лише впевненість, адже часто пробивав пенальті, граючи за «Рух» U-19. Денис Бойко намагався мене збити з пантелику: відкидав м’яч, дивився мені в очі, але це на мене не подіяло. Побачив, куди він кинувся і пробив у протилежний бік воріт. 

«Руху» багато чого не вдалося, але нам протистояв серйозний суперник. «Полісся» ставить перед собою завдання виграти Кубок України та поборотись за чемпіонство. У грі проти житомирян перш за все не вдалося налагодити високий пресинг, а також було багато необов’язкових втрат у центрі поля. Можливо, «Полісся» виглядало краще, але і Віталій Пономарьов, і керівництво «Руху» подякували нам за гру. Звісно, ми налаштовувались на перемогу, але виходячи з того, як складалась гра, то нічия – непоганий результат.

В другому таймі тренерський штаб хотів освіжити та загострити гру й поміняли майже весь центр поля. Ми знали сильні та слабкі сторони «Полісся» і намагались скористатись цим. Було помітно, що суперник не відходив від своєї манери гри. Тільки но ми підлаштувались під них, як житомиряни почали грати довгими передачами. Треба було вигравати підбір м’яча, а ми з цим не впорались. 

Хочу подякувати нашим вболівальникам. Хоч на трибунах і було не багато глядачів, адже зараз є обмеження, але це дуже важливо для нас. Я – молодий футболіст і ще не грав за такої підтримки! Вдячний, що люди прийшли та вболівали за нас, бо це дуже мотивує – фанати гнали нас уперед. 


loading...

0 коментарів

    Схожі новини