ДІДИК ТА ТАЛЛЕС – ПРО ГРУ З «МЕТАЛІСТОМ 1925»

Гравці «жовто-чорних» поділились враженнями від гри проти харків’ян, яка закінчилась з рахунком 1:1.

Роман ДІДИК, захисник ФК «Рух»: «Ми незадоволені результатом. Це мала бути виграшна гра для нас, ще й суперник догравав матч у меншості. Ми притисли «Металіст 1925» до їхніх воріт, але не реалізували свої моменти. Для нас це стане уроком.

«Рух» не дуже впевнено виглядав у першому таймі. У другій половині гри ми знову додали, як і у всіх попередніх матчах на старті УПЛ. Саме тоді ми виходимо з хорошим настроєм. Не знаю, чому саме так трапляється. Сподіваюсь, ця пауза на матчі збірних стане плідною для нас і все далі покращиться».

ТАЛЛЕС, півзахисник ФК «Рух»: «Знали, що це буде складна гра проти хорошого суперника. Я вважаю, що ми добре провели цей матч. Можливо, не все виходило у завершальній стадії, але загалом «Рух» був кращим за «Металіст 1925». Я вийшов в основі, адже поступово набираю форму. Гра з перших хвилин дає інший імпульс і змушує бути більш відповідальним. Чим більше ігрового часу я матиму – тим краще я гратиму».