«ДУЖЕ ХОЧУ В «РУХ». ДРУГИЙ ДЕНЬ ВІДБОРУ В АКАДЕМІЮ «ЖОВТО-ЧОРНИХ»

 

У неділю, 28-го травня, в Академії «Руху» знову було людно, адже проходив ще один відбір до табору «жовто-чорних» для дітей 2013-го року народження.

Цього разу охочих вступити до команди U-10 завітало доволі багато. Через велику кількість учасників реєстрація проходила у 2 етапи: перша група прибула близько 9:30, реєстрація другої групи відбувалася о 10:30.

За інформацією адміністраторів реєстрації, подали заявки понад 200 дітей, але не всі приїхали на відбір, тож тестування проходили приблизно 140 учасників.

Маркіян ШКРАБА, тренер «Руху» U-11: «Тестуємо швидкість, технічні навички, гру 1 в 1 і 4 в 4. Для дітей важливо проходити такі відбори. Так само важливо,щоби вони не хвилювалися та були в зручних умовах, в яких легко можна показати свої вміння і бути максимально зосередженими. Нашим завданням є ретельно проаналізувати кожну з навичок, і навіть якщо деякі учасники не пройдуть відбір в академію, то все одно цей досвід для них буде дуже цінним та потрібним у майбутньому».

 

 

У роздягальні в учасників відбору відчувалося певне хвилювання. Тому, щоби розбавити ситуацію та підбадьорити хлопців, ми трішки поспілкувалися з ними.

«Ми розминалися, стрибали в довжину, бігали, грали в футбол 4 на 4, – поділився враженнями Давид, який прийшов на відбір воротарів. – Моя мета – потрапити в «Рух». Минулого літа я дізнався про Академію футбольного клубу, загуглив і вирішив, що мені потрібно спробувати. Цілий рік готувався, тренувався, не пропускав майже нічого. Якщо не пройду цього року, спробую наступного, тому що я йду до своєї цілі. Мене мотивує те, що я можу стати відомим і популярним. Серед воротарів світового футболу мені подобається Куртуа й Едерсон».

 

 

«Я дуже хочу потрапити в Академію «Руху», тут дуже класні тренери, – розповів інший учасник відбору Матвій. – Дуже багато всякого класного, мрію тренуватися та вчитися тут. Про Академію я дізнався від блогера Глибокого. Тут багато полів, хороші умови для проживання, гарна база, за кордон можна виїжджати на різні круті змагання. Також мене дуже мотивує тато, він хоче, щоби я сюди потрапив. Серед футболістів мені подобається Михайло Мудрик».

 

 

Приємно було спостерігати також за тим, як підтримують батьки своїх дітей перед відбором, як міцно їх обіймають і дають настанови.

Марина, мама одного з учасників, приїхала з чоловіком із Вінниці, аби здійснилася мрія їхнього сина: «Академія «Руху» – це велика мрія нашого сина, ми приїжджали сюди на змагання LeoCup, і коли син повернувся додому, то він сказав, що дуже мріє бути тут, разом із командою в «Русі», тому ми дуже хочемо втілити мрію сина та підтримуємо його сьогодні». 

Ольга приїхала з Хмельницького підтримати 10-річного сина Владіка, який теж приєднався до відбору в Академію «Руху»: «Знаємо, що тут сильна футбольна школа з хорошими показниками, добре готують фізично та в плані футбольного розвитку. Тому вирішили спробувати свої сили саме тут. Дізналися про Академію зі соцмереж, але в нас у сім’ї чоловік приділяє більшу увагу такій інформаційні частині стосовно футбольних занять, а я це підтримую. Але головне, щоби наш син мав бажання цим займатися. Для нього це новий етап у футболі, якого він ще не мав дотепер, новий формат, мотивує те, що він може стати футболістом».

 

 

Для учасників відбору тренери підготували такі ж випробовування, що і для юнаків 2014-го року народження. Кожен із тренерів чекав на учасників на своїй частині футбольного поля, яке поділили на станції для кожного випробовування.

Тарас ПЕТРІВСЬКИЙ, керівник академічного відділу скаутингу: «Ми тестуємо дітей на різних станціях: на швидкість, на координацію, на ведення м’яча, гра 1 в 1 і 4 в 4. Діти мають бути активними, вони повинні мати бажання, очі мають горіти. Звертаємо увагу на будь-які нюанси, намагаємося нічого не пропустити. Але найголовніше те, як вони грають у футбол, як думають, рухаються. На цей відбір ми залучили багатьох наших тренерів, до нас приїхали дітки з різних регіонів України – переважно із західного, центрального, але є й з інших теж».

 

 

Нагадаємо, що вже наступного тижня академія зустрічатиме юнаків 2008-го, 2011-го та 2012-го років народження.

 

 

Якщо виникають якісь запитання – телефонуйте за номером телефону менеджера:

+38 098 321 78 02

Не забудьте взяти зі собою спортивну форму та медичну довідку в день відбору – це обов'язково.

Бажаємо успіхів на першому етапі футбольної кар’єри. І пам’ятайте: в Академії «Руху» виховують справжніх професіоналів.


loading...

0 коментарів

    Схожі новини