ЕДСОН ТА ПРИТУЛА – ПРО ПІДГОТОВКУ ДО МАТЧУ ПРОТИ ЛНЗ

 

Півзахисники «Руху» розповіли, як команда працювала під час паузи на матчі національних збірних та як «жовто-чорні» готуються до виїзду у Черкаси.

 

 

Остап ПРИТУЛА, півзахисник «Руху»: «Зараз ми працювали у більш інтенсивному режимі, ніж зазвичай, адже була пауза на матчі збірних. Потрібно було цей час присвятити підготовці та заповнити його тренуваннями. Гадаю, до гри з ЛНЗ підійдемо у піднесеному настрої та у хорошій фізичній формі. Наш майбутній суперник дуже добре обороняється і доволі якісно контратакує. 

Приємно, коли одноклубників викликають у збірні. Дивився ігри молодіжної збірної України і добре, що вони продемонстрували такий результат. Одразу ж після матчу проти Північної Ірландії написав Віталію Роману, привітав його із забитим м’ячем. 

Ми ж під час перерви зіграли спаринг. Під час гри хотіли відтворити на полі те, що ми тренували протягом тижня. Це був хороший спаринг і ми впоралися зі всіма поставленими завданнями. Те, що «Рух» перебуває у зоні єврокубків, надає команді впевненості. У нас молода команда, яка впоралася із дуже непростою ситуацією у минулому сезоні, а зараз ми вже на верхівці турнірної таблиці. У кожному матчі ми повинні доводити, що заслуговуємо там знаходитись».

 

 

ЕДСОН, півзахисник «Руху»: «Під час паузи на матчі збірних у нас була важка підготовка та інтенсивні тренування. Але ми розуміємо, що це потрібно, аби підтримувати нашу ігрову форму. Також нас мотивує, що в попередніх двох матчах ми двічі зіграли внічию, тож тепер нам потрібна перемога. 

В УПЛ зібрані сильні команди і ЛНЗ – не виняток. Зараз ми вивчаємо суперника, шукаємо їхні слабкі сторони та зробимо все, аби перемогти. Звичайно, «Рух» відчуває тиск, адже команда зараз знаходиться у групі лідерів чемпіонату. Але я сподіваюсь, що це піде лише нам на користь, бо ми заслуговуємо бути там, де ми зараз є. Ми багато працюємо для цього і продовжимо це робити».


loading...

0 коментарів

    Схожі новини