ФІНАЛ ЧОТИРЬОХ ДЮФЛУ. «РУХ» U-14 ПОСТУПИВСЯ ОДНОЛІТКАМ З «ДИНАМО»

В другому матчі фіналу чотирьох серед гравців 2010 року народження вихованці Академії «Руху» зустрілись з вихованцями «Динамо».

У першому таймі гра проходила на зустрічних курсах, втім на 20-ій хвилині кияни заробили право на пенальті. До позначки підійшов Осьмухін, впевнено реалізувавши одинадцятиметровий. А в другій половині гри Осьмухін відзначився ще двічі, оформивши хет-трик.

У підсумку, прикра поразка «жовто-чорних» з рахунком 0:3. В заключному матчі фіналу чотирьох «рухівці» зіграють з «УФК-Кривбасом» U-14, який перед цим поступився «Шахтарю» U-14 з рахунком 0:3. Львів’яни зіграють свій матч у четвер, 27 червня, об 11:00.

Дитячо-юнацька футбольна ліга України. Фінал чотирьох. Другий матч. «Рух» (Львів) U-14 – «Динамо» (Київ) U-14 0:3 (0:1)