ФІНАЛ ЧОТИРЬОХ ДЮФЛУ. ВИХОВАНЦІ АКАДЕМІЇ «РУХУ» ПЕРЕМОГЛИ ДЮСШ «РУХ» U-16

Фінал чотирьох ДЮФЛУ сезону 2024/25 розпочався із дербі – у першому матчі АФ «Рух» зустрілась ДЮСШ «Рух». «Академіки» активно розпочали поєдинок і вже на 4-ій хвилині: Мухаммад Джурабаєв влучно замкнув простріл з флангу. Тоді як наприкінці першого тайму Дмитро Себро подвоїв перевагу вихованців Академії «Руху».

В другому таймі «академіки» впевнено контролювали гру. А на 54-ій хвилині Максим Повханич, який за мить до цього вийшов на заміну, забив третій гол у ворота «школярів». Наприкінці матчу «академіки» встановили остаточний рахунок у матчі – 4:0.

Відтак після першого туру підопічні Андрія Гаврюшова заробили 3 очки з різницею голів +4. В іншому матчі першого ігрового дня «Динамо» U-16 поміряється силами з «Шахтарем» U-16. У середу, 3 липня, АФ «Рух» U-16 зіграє проти однолітків з «Шахтаря» о 14:00.

Дитячо-юнацька футбольна ліга України. Фінал чотирьох. Перший матч. «Рух» (Львів) U-16 – ДЮСШ «Рух» (Львів) U-16 4:0 (2:0)