ФК «РУХ» ТА ЙОГО ЗАСНОВНИК ГРИГОРІЙ КОЗЛОВСЬКИЙ ДОПОМОГЛИ ЗСУ

 

«Рух» відреагував на запити українських захисників та передав їм необхідну техніку, яку використовуватимуть як на фронті, так і для підготовки спеціалістів.

Футбольний клуб «Рух» та його засновник Григорій Козловський вкотре передали необхідну військовим допомогу. Зокрема, цього разу бійці 45-ї окремої артилерійської бригади отримали 10 антиланцетних комплексів «Зозулька» та інше необхідне спорядження. 

«Переоцінити надану «Рухом» допомогу і значення цих комплексі надзвичайно важко. Війна набуває іншого характеру і має різноманітні форми, зокрема зараз це війна дронів. Боротьба із ворожими безпілотниками дуже важлива. Тому й потрібні сучасні електронні системи, аби збити ворожий БПЛА зі шляху та його цілевказання. «Зозулька» створена саме для цього і наразі вона ефективно бореться з ворожими системами. Вона дозволяє захистити наш особовий склад та техніку від ураження «Ланцетами». Зараз немає суцільних фронтів та щільних бойових порядків, тому кожна «Зозулька» покриватиме окрему позицію, на якій буде певна кількість техніки. Загалом – для них буде багато задач», – зазначив представник 45-ї окремої артилерійської бригади Олександр Грабовий.

 

 

Водночас 22 дрони від «Руху» та засновника клубу Григорія Козловського отримала Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. Так, їх використають на кафедрі комплексів та приладів артилерійської розвідки для навчання курсантів та оперативного резерву. 

«У нас є дисципліна – аеророзвідка, яку викладають для артилеристів, артрозвідників. Також у планах ввести дисципліну «основи аеророзвідки та корегування вогню». Це буде напрям не лише для артилеристів, а й піхотинців, танкістів, інженерів тощо. Сучасні бойові дії показали, що БПЛА використовуються всіма родами військ і є необхідними на полі бою. Це дуже великий вклад у підготовку спеціалістів, адже готуватимуться сотні курсантів» – розповів викладач кафедри артилерійської розвідки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного Тарас Кравець. 

 

 

За його словами, також постійно збільшується оперативний резерв, який оволодіває базовими знаннями: як керувати безпілотником, як давати цілевказання, як фіксувати координати. Відтак, на кафедрі з’явиться можливість сформувати одразу декілька груп, щоб проводити навчання. 

«Всі викладачі досвідченні і побували у зоні бойових дій. Тому ми дуже вдячні ФК «Рух» за таку допомогу, адже це дуже необхідні для нас речі. У нас вже сформований клас аеророзвідки, де курсанти пройдуть відповідне навчання з керування дронами. З такою кількістю, а саме з 22-ма дронами, ми зможемо зробити 3 навчальних місця, де паралельно навчатимуться 3 групи, до цього ми мали змогу навчати лиш одну групу. Важливо, аби людина подолала страх і навчилась користуватись дроном, тоді вона зможе якісно його застосовувати безпосередньо під час бойових дій для виконання задачі» – додав спеціаліст. 

Зазначимо, що вже вкотре «Рух» швидко реагує на запити військових та у найкоротші терміни передає захисникам всю необхідну допомогу. 

«Наприкінці серпня ми передавали допомогу військовим і тоді отримали новий запит. Не минуло й двох тижнів, як ми підготували нову партію необхідної допомоги. У нас чудово налагоджена комунікація, а в клубу та його засновника Григорія Козловського блискавична реакція на такі запити. У нас якісна співпраця із військовими та нашими партнерами», – зауважив генеральний директор ФК «Рух» Ігор Дедишин.

 

 

Також він порівняв структурний підхід до підготовки спеціалістів як у клубі, так і у військових навчальних закладах. Адже головна задача – виховання гідного громадянина, який вміло виконує свою роботу.

«Якщо говорити про концепцію роботи Академії «Руху», то у нас завдання – виховати свідомого та освіченого громадянина. Таке ж завдання ставлять перед своїми вихованцями й в Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, тому можна сказати, що у нас спільні цілі. Вони готують військових спеціалістів, а ми футбольних, але фундаментально ми дуже схожі. Нам приємно допомагати нашим захисникам, адже у нас є спільні цілі», – сказав Ігор Дедишин. 

Тоді як військові наголошують, що така підтримка для них надзвичайно важлива, адже дозволяє нищити ворога.

«45-та бригада та ФК «Рух» роблять усе, аби наблизити Перемогу. Ці подарунки, які передають Збройним Силам України, дуже допомагають військовим знищувати ворога. Тому ми вдячні і клубу, і його засновнику Григорію Козловському, адже це не просто одноразові акції, а регулярна підтримка, яка триває вже понад 18 місяців від початку повномасштабного вторгнення. Кожен цей дрон наближує Україну до перемоги», –  наголосив підполковник ЗСУ Назар Холодницький.

 

 


loading...

0 коментарів

    Схожі новини