ФРЕДДІ ПЛЮМАН ВІДЗНАЧИВСЯ ГОЛОМ ЗА ЗБІРНУ ГВАДЕЛУПИ

Гол півзахисника «Руху» допоміг його команді перемогти Сінт-Мартен з рахунком 2:0.

Півзахисник «Руху» Фредді Плюман зіграв за національну збірну Гваделупи у матчі 5-го туру Ліги Націй КОНКАКАФ. Зокрема, його команда у гостях протистояла Сінт-Мартену.

Так, Плюман провів на полі 77 хвилин і відкрив рахунок у матчі на 65 хвилині. У підсумку, Гваделупа перемогла Сінт-Мартен з рахунком 2:0.

Наразі після 5 турів Гваделупа лідирує у своїй групі в дивізіоні «В», маючи у своєму активі 12 очок та випереджаючи Сент-Люсію на 2 очка. Наступний матч команда Плюмана зіграє 19 листопада проти Сент-Кітс і Невіс.

Додамо, Фредді Плюман провів за збірну Гваделупи 15 матчів, у яких відзначився 7 голами та віддав 4 асисти.