ГОЛ ВІТАЛІЯ РОМАНА ДОПОМІГ ПЕРЕМОГТИ ЗБІРНІЙ УКРАЇНИ U-21

Крім захисника «Руху», участь у матчі кваліфікації на Євро-2025 взяв і його одноклубник Ілля Квасниця.

Гравці «Руху» Віталій Роман та Ілля Квасниця зіграли за збірну України U-21 проти однолітків з Північної Ірландії. Молодіжка «синьо-жовтих» провела свою номінально домашню гру у Словаччині. Цим матчем збірна України U-21 розпочала відбіркову кампанію на Євро-2025.

Так, Віталій Роман відіграв усі 90 хвилин і відзначився голом. Тоді як Ілля Квасниця вийшов на заміну у другому таймі на 58-ій хвилині і взяв участь у гольовій атаці. Крім того, в заявці на матч був захисник «Руху» Богдан Слюбик, втім, він не зіграв у цьому поєдинку. У підсумку, збірна України U-21 мінімально переграла Північну Ірландію U-21 з рахунком 1:0.

Додамо, що крім «синьо-жовтих» та британців у групі F відбору на Євро-2025 є збірні Англії, Люксембургу, Азербайджану та Сербії. Свою наступну гру українська молодіжка зіграє 12 жовтня на виїзді проти однолітків з Люксембургу.