ІЛЛЯ КВАСНИЦЯ: «БУЛА ХОРОША ПЕРЕДАЧА ВІД ПЛЮМАНА І М’ЯЧ ВДАЛО ЛІГ НА НОГУ»

 

Нападник «Руху» прокоментував свій забитий м’яч та поділився думками про гру з «Чорноморцем». 

 

 

– Дуже приємно забивати голи, ще й з такої дистанції – я ще не відзначався, пробиваючи з такої далекої відстані. Була хороша передача від Фредді Плюмана і м’яч вдало ліг на ногу. Цей гол команда забила після розіграшу кутового. Ми багато уваги приділяємо стандартам під час тренувального процесу і нам вдалось це повторити вже у грі. 

«Чорноморець» – складний суперник, адже вони багато грають один в один. Ігровий стиль одеситів досить схожий на наш і «Руху» було непросто у цьому матчі. В першому таймі нам вдалось захопити ініціативу та повести у рахунку, а якби ще й реалізували пенальті, то грали б ще впевненіше. У другому таймі після того, як забили ще раз, вдало зіграли на утримання та здобули перемогу. 

Звісно, ми думали про матч «Полісся» з «Металістом 1925» та чекали на результат цього поєдинку. Для нас добре, що житомиряни втратили очки. У «Руху» ж попереду матч з «Динамо» і це буде бойова гра. Нам слід викластись на повну у цьому поєдинку, адже він завершальний в сезоні і ми налаштовані здобути позитивний для нас результат. 

Дуже мотивує підтримка з трибун – приємно, коли глядачі так вболівають за команду. Одразу ж відчувається нерв гри, кожен футболіст хоче грати в такій атмосфері.  


loading...

0 коментарів

    Схожі новини