КОЗЛОВСЬКИЙ І БО «РУХ У МАЙБУТНЄ» ПЕРЕДАЛИ АПАРАТИ У ЛЬВІВСЬКИЙ ГОСПІТАЛЬ

 

Президент клубу спільно з благодійною організацією «Рух у Майбутнє» передали у військовий госпіталь Львова два апарати вартістю 4 млн гривень.

Президент «Руху» Григорій Козловський та представники БО «Рух у Майбутнє» відвідали один з військових госпіталів Львова, де проходять реабілітацію українські військові, та передали лікарям наркозо-дихальний апарат та нейрохірургічний мікроскоп. Вартість двох таких життєвонеобхідних апаратів складає близько 4 млн гривень. БО «Рух у Майбутнє» вдалось зібрати такі кошти завдяки акціям та внескам небайдужих людей, які впродовж трьох останніх місяців долучились до роботи фонду. 

Олег ШПУР, співзасновник БО «Рух у Майбутнє»: «Основні напрямки нашого фонду – це допомога діткам-біженцям та допомога госпіталям, які займаються реабілітацією військових. Раді, бо вже бачимо плоди нашої роботи. Ці апарати врятують багато життів і вже допомагають лікарям у їхній нелегкій роботі. Ми маємо пам’ятати, що в нас в Україні триває війна. І тільки разом, спільними зусиллями, ми зможемо перемогти». 

Григорій КОЗЛОВСЬКИЙ, президент ФК «Рух»: «Це відповідь усім скептикам, які ставлять під сумнів доцільність існування спорту та футболу у воєнний час. Цією акцією ми хочемо показати, що футбольна спільнота не стоїть осторонь тих проблем, які зараз є в країні. Це наш внесок у майбутнє перемогу, так ми допомагаємо нашим військовим боротися з тою нечистю, яка напала на нашу землю».

 


loading...

0 коментарів

    Схожі новини