МАТЧ «ДИНАМО» – «РУХ» МОВОЮ ЧИСЕЛ ТА ФАКТІВ

Продовження рекордної «сухої» серії «жовто-чорних», ювілейна гостьова нічия львів’ян та інші факти матчу «Динамо» – «Рух».

«Рух» зіграв з «Динамо» 8-й матч в УПЛ і вдруге зіграв внічию, ще 6 разів перемагали кияни. Водночас «жовто-чорні» вперше набрали очки у гостьових іграх з «динамівцями» (у 4-й грі).

«Рух» підняв планку клубного рекорду, не пропускаючи голів в УПЛ впродовж 360-ти хвилин. Також це був 34-й «сухий» матч львів’ян у чемпіонатах України та 38-й – безгольовий.

Примітка: *серія триває

«Жовто-чорні» в 40-й раз зіграли внічию в гостях у всіх турнірах: 18-й – в УПЛ, 17 – у Першій лізі та 5 – у Другій лізі. Загалом 17-й раз в чемпіонатах України львів’яни зіграли внічию з рахунком 0:0, в тому числі 9-й раз в гостях.

Низка «рухівців» у Києві зіграла свої ювілейні матчі у чемпіонатах України. Зокрема, 70-й матч в УПЛ провів Василь Руніч, 50-й – Ярослав Карабін, 35-й – Денис Підгурський.

Юрій Климчук відновився після травми та зіграв в УПЛ за «Рух» вперше із 8 березня 2024 року.

Завершилася безнічийна серія «Динамо», яка з 13 квітня тривала в чемпіонатах 14 ігор: 13 перемог та поразка. Також перервалася й переможна серія киян в УПЛ, яка з 18 травня тривала 7 ігор.