МАТЧ «ОБОЛОНЬ» – «РУХ» МОВОЮ ЧИСЕЛ ТА ФАКТІВ

120-й гостьовий матч «жовто-чорних» в усіх турнірах, перервана рекордна гольова серія львів’ян у чемпіонаті та інші факти матчу «Оболонь» – «Рух».

«Рух» та «Оболонь» вдруге зіграли в УПЛ й вдруге їхнє протистояння закінчилось внічию. Також «жовто-чорні» не пропускають голів у домашніх для «пивоварів» матчах – у 3-й грі.

Це був 120-й гостьовий матч «Руху» у всіх турнірах: 51-й – в УПЛ, 46 – у Першій лізі, 16 – у Другій лізі та 7 – в Кубку. Загалом львів’яни здобули 40 перемог, 38 разів зіграли внічию та зазнали 42 поразок, м’ячі 136-140.

Нічия на «Оболонь-Арені» стала 40-ю для «жовто-чорних» в УПЛ, в тому числі 16-ю в гостях. Зокрема, 15-й раз у чемпіонатах України львів’яни завершили матч з рахунком 0:0, в тому числі 7-й раз на чужому полі.

«Рух» перервав свої рекордні гольові серії у чемпіонаті: загальну, яка тривала 11 матчів (17 голів) та гостьову – 7 ігор (11 голів).

0:2

Водночас завершилася пропускна серія «жовто-чорних», яка тривала 5 ігор – 8 голів. Загалом це був 40-й сухий гостьовий матч «Руху» у всіх турнірах: 13-й – в УПЛ, 18 – у Першій лізі, 5 – у Другій лізі та 4 – в Кубку.

Низка «рухівців» у Києві зіграла свої ювілейні матчі. Так, Василь Руніч зіграв свій 60-й матч в УПЛ у складі «жовто-чорних», Віталій Роман – 55-й, Олексій Сич – 45-й, Віталій Холод – 20-й. Тоді як Денис Слюсар відіграв 25-й за «Рух»: 23-й - в УПЛ та 2 – в Кубку.

«Оболонь» продовжила свою безпрограшну серію, яка тепер триває 6 ігор: перемога та 5 нічиїх. Крім того, «пивовари» не пропускають голів в УПЛ впродовж 295 хвилин.