МАТЧ «ОЛЕКСАНДРІЯ» – «РУХ» МОВОЮ ЧИСЕЛ ТА ФАКТІВ

Продовження безпрограшної серії «жовто-чорних» в матчах з «містянами», найпізніший гол львів’ян в УПЛ та інші факти матчу в Олександрії.

«Рух» зіграв 8-й матч проти «Олександрії» в УПЛ й далі не програє «містянам»: одна перемога львів’ян, а ще 7 ігор завершилися внічию. Загалом нічийна серія між цими командами у чемпіонатах України триває 6 ігор, що стало повторенням найтривалішої нічийної серії у зустрічах двох команд в УПЛ (у 2002-2004 роках в матчах «Маріуполя» та запорізького «Металурга»).

Примітка: * серія триває

«Жовто-чорні» при Віталію Пономарьову 10-й раз зіграли внічию на виїзді в УПЛ. Загалом «Рух» в 20-й раз у чемпіонатах України завершив гру з рахунком 1:1, в тому числі 8-й раз на чужому полі.

Завершилася рекордна «суха» серія «Руху» в УПЛ, яка тривала впродовж 538-ми хвилин.

1:1 (г)

Водночас перервалася й безгольова серія «жовто-чорних», яка тривала 395 хвилин.

2:0 (д)

Ігор Краснопір вперше пробив пенальті у чемпіонатах України (у 37-й грі) та реалізував його. Загалом це був 60-й пенальті «Руху» у всіх турнірах й 49-й гол. Щодо УПЛ, то це 20-й в реалізований пенальті «жовто-чорних» (після 26-го удару), в тому числі 10-й гостьовий (після 11-го). Крім того, це найпізніший удар з «позначки» львівської команди у всіх турнірах, що також став найпізнішим голом «Руху».