МАТЧ «РУХ» – «КАРПАТИ» МОВОЮ ЧИСЕЛ ТА ФАКТІВ

Ювілейний домашній матч «жовто-чорних», завершення рекордної «сухої» серії у рідних стінах та інші факти поєдинку «Рух» – «Карпати».

«Рух» провів 120-й домашній матч у всіх турнірах: 56 перемог, 34 нічиї, 30 поразок, різниця м’ячів 196-116. Також це був 50-й матч «жовто-чорних» в статусі господарів поля на «Арені Львів»: 17 перемог, 24 нічиї, 9 поразок, різниця м’ячів 70-43. Водночас на трибунах цього дня побував 250 000-й вболівальник у матчах «Руху» в усіх турнірах.

Завершилася рекордна «суха» серія в домашніх матчах «жовто-чорних» у чемпіонатах України, яка тривала 327 хвилин.

1:1

Також перервалася рекордна нічийна серія «жовто-чорних» в УПЛ, яка тривала 4 гри.

1:0 (г)

Дмитро Ледвій провів свій 40-й матч за «рухівців» у всіх турнірах: 39 – в УПЛ та 1 – в Кубку. Тоді як гра з «Карпатами» стала 55-ю в УПЛ в складі «Руху» для Олексія Сича, а для Марка Сапуги – 40-ю. Капітан «жовто-чорних» та інші два його партнери – Євгеній Пастух та Фредді Плюман – відновилися від травм та вперше зіграли у поточному сезоні за львів’ян.

Юрій Климчук провів 8-й матч в статусі капітана «Руху». За цим показником він наздогнав Юрія Паньківа та Максима Білого.