МАТЧ «РУХ» – «КОЛОС» МОВОЮ ЧИСЕЛ ТА ФАКТІВ

Продовження рекордної «сухої» серії «рухівців», ювілейна 110-та гра «жовто-чорних» в УПЛ та інші факти матчу у Львові.

«Рух» провів свій 110-й матч в УПЛ: 32 перемоги, 43 нічиї та 35 поразок, різниця м’ячів 131-131.

«Жовто-чорні» зіграли 8-й матч проти «Колоса» в УПЛ і це була третя нічия в іграх цих команд. Ще 2 перемоги святкували «рухівці», а тричі тріумфували ковалівці.

Львів’яни зіграли внічию у чемпіонаті третій раз поспіль. Так, у 18-й раз «Рух» в УПЛ грає внічию з рахунком 0:0, в тому числі 9-й раз на своєму полі. Крім того, завершилася домашня безнічийна серія «жовто-чорних», яка тривала 5 ігор: 4 перемоги та поразка.

Віталій Пономарьов провів свій 50-й матч на чолі «Руху» в УПЛ. Під його керівництвом «жовто-чорні» здобули 18 перемог, 22 рази зіграли внічию та зазнали 10 поразок (м’ячі 69-45).

0:0 (д)

Рекордна «суха» серія «Руху» у чемпіонаті продовжилась – тепер вона триває 450 хвилин. Також це був 35-й «сухий» матч «жовто-чорних» в УПЛ. А Дмитро Ледвій зіграв свій 15-й «сухий» матч у складі львів’ян.

Водночас завершилася рекордна домашня гольова серія «рухівців» в УПЛ, яка тривала 9 ігор, в яких було забито 19 голів. Тоді як загальна безгольова серія «Руху» в матчах чемпіонату триває 299 хвилин.