МАТЧ «ВОРСКЛА» – «РУХ» МОВОЮ ЧИСЕЛ ТА ФАКТІВ

Ювілейний матч Віталія Пономарьова на чолі «жовто-чорних», завершення безнічийної серії львів’ян в УПЛ та інші факти мату «Ворскла» – «Рух».

«Рух» продовжив свою безпрограшну серію в матчах з «Ворсклою»: 2 перемоги та 4 нічиї. Загалом львів’яни 16-й раз зіграли внічию 0:0 в УПЛ, в тому числі 8-й – в гостях.

Водночас завершилася рекордна безнічийна серія «жовто-чорних», яка тривала в УПЛ 6 ігор: 4 перемоги та 2 поразки.

0:0 (д)

«Рух» провів 15-й гостьовий «сухий» матч в УПЛ. Загалом львів’яни не пропускають голів вже впродовж 270-ти хвилин.

Тоді як перервалася гольова серія «жовто-чорних» у чемпіонатах України, яка з 19 травня тривала 6 ігор і в них львів’яни забили 16 голів.

Віталій Пономарьов провів 50-й матч на чолі «Руху»: 48-й – в УПЛ, 2 – в Кубку. У цих іграх «жовто-чорні» здобули 19 перемог, 20 раз зіграли внічию та зазнали 11 поразок (м’ячі 71-46).

0:0 (г)

Також низка «рухівців» зіграла свої ювілейні матчі: Роман Дідик провів 65-й матч в УПЛ, Дмитро Ледвій – 35-й, Віталій Холод – 25-й, а Олег Федор – 20-й. Водночас Денис Підгурський зіграв 10-й матч у статусі капітана «жовто-чорних» та вийшов на 7-ме місце в списку капітанів-гвардійців «Руху» у всіх турнірах.

В матчах «Руху» та «Ворскли» арбітр продемонстрував 4-е вилучення і вчетверте червону картку отримав гравець полтавців.