МИХАЙЛО ДЯЧУК-СТАВИЦЬКИЙ: «МИ ПРОГРАЛИ, АЛЕ НЕ РОБИМО З ЦЬОГО ТРАГЕДІЇ»

 

Коментар головного тренера «Руху» U-19 після поразки від «Шахтаря».

 

 

Незадоволений першим таймом, адже ми провалили його. Пропустили два голи після власних помилок. За другий тайм хлопцям подякував, адже він відрізнявся від першого, команда зіграла краще. Ми програли, але не робимо з цього трагедії. Треба наші помилки розібрати та виправити, аби це не повторилось у наступних матчах.

Нам треба рухатись далі, адже немає жодної команди, яка б лише вигравала. Наша безпрограшна серія дуже довго тривала, 48 матчів, і, на жаль, сьогодні вона закінчилась. Але ми не опускаємо руки, адже чемпіонат – це довга дистанція і ми готуватимемось до наступної гри. Колектив будується не тоді, коли все добре і є лише перемоги, а й тоді, коли є важкі та неприємні моменти. Зараз ми маємо згуртуватись і рухатись вперед. Я впевнений у цих хлопцях і що у нас хороша команда. «Рух» працюватиме далі, аби перемагати у кожній наступній грі.


loading...

1 коментарів

  • Р

    Роман

    22 вересня 2023 р., 16:44

    Програш Руху-це програш головного тренера. Дитячий тренер не може тренувати команду рівня УПЛ "Пономарьов" ці дитячі помилки U-19,Рух 2, основа команда взагалі не прогресує.

Схожі новини