«ОЛЕКСАНДРІЯ» – «РУХ». 5 ФАКТІВ ПРО МАТЧ

Головні цифри поєдинку 9-го туру УПЛ, який 5 жовтня відбудеться в Олександрії.

«Рух» зіграв вже 7 матчів в УПЛ проти «Олександрії» та жодного разу не програвав: одна перемога львів’ян та 6 ігор завершилися внічию. Востаннє «містяни» приймали «жовто-чорних» 4 травня 2024 року – цей поєдинок завершився внічию з рахунком 2:2. Зокрема, за господарів дубль оформив Микола Михайленко, а в гостей відзначилися Євгеній Пастух та Богдан Слюбик.

«Рух» не пропускає голів у чемпіонаті впродовж 450 хвилин, що є клубним рекордом.

Водночас безгольова серія львів’ян наразі триває 299 хвилин. Загалом попередні 3 матчі «рухівців» завершилися з рахунком 0:0.

«Жовто-чорні» при Віталію Пономарьову можуть здобути 10-ту гостьову перемогу або 10-й раз на виїзді зіграти внічию в УПЛ.

Безпрограшна серія «Олександрії» в чемпіонатах України триває 12 ігор: 8 перемог та 4 нічиї. Тоді як вдома «містяни» виграли останні 4 матчі.