ПЕРЕМОГА НАД «ПОГОННЮ» У ПРЕМ’ЄР-ЛІЗІ ЛЬВІВЩИНИ

Друга команда юніорів «Руху» завдяки голу Майкла Обаміни наприкінці зустрічі обіграла львівську «Погонь» – 2:1.

«Жовто-чорні» активно розпочали гру і вже на старті зустрічі повели в рахунку – влучно по воротах пробив Боцьків. По перерві суперник відновив перевагу, але юніори «Руху» таки зуміли вирвати бажану перемогу. На 88-ій хвилині відзначився Обаміна та приніс своїй команді 3 залікові бали. Перемога над «Погонню» (до речі, вже друга у поточному чемпіонаті) дозволила «Руху-2» піднятись на шосту сходинку турнірної таблиці підгрупи А Прем’єр-ліги Львівщини.

Прем’єр-ліга Львівщини. 14 тур. «Рух-2» (Львів) – ЛСК «Погонь» (Львів) 2:1 (1:0).

28 червня 2023 року. Винники, стадіон ім. Б. Маркевича.

Голи: Боцьків, 12, Обаміна, 88 – Колісник, 69.

«Рух-2»: Ванівський, Герега (Ярош, 62), Товарницький (Пилипенко, 86), Михальчук (Обаміна, 46), Кусий  (Інносент, 62), Бойко, Русяк (Ніколаєв, 62), Федор А. (Гордійчук, 62), Добрянський (Гришкевич, 46), Боцьків (Лебідь, 62), Музичук (Панченко, 62).