ПІДГУРСЬКИЙ ТА ФЕДОР – ПРО СПАРИНГ З «ПРІМОР’ЄМ»

 

Автор другого голу у ворота словенців та його партнер, який віддав гольову передачу, поділились думками про товариський матч з «Прімор’єм» та підготовку «жовто-чорних» на зимових зборах.

 

 

Денис ПІДГУРСЬКИЙ, півзахисник ФК «Рух»: «Матч проти «Прімор’я» був хорошим та корисним для нас. В першому таймі ми виконали всі тренерські установки. В другому таймі відчувалась втома, адже ми працюємо під серйозними фізичними навантаженнями. Можливо, не завжди вдавалось якісно пресингувати, але «Рух» тримав високий темп гри та діяв інтенсивно. Якщо першим таймом ми задоволені, то друга половина матчу вказала нам на наші недоліки над якими ще потрібно попрацювати. 

Зараз на тренуваннях ми багато уваги приділяємо індивідуальній роботі з м’ячем, зокрема й ударам. Напередодні гри ми активно били по воротах і, можливо, це співпадіння, але вдалося повторити це у матчі та забити гол дальнім ударом. Вдарив інстинктивно, влучив, трохи пощастило. 

Рішення тренерського штабу довірити мені капітанську пов’язку на матч з «Прімор’єм» мене приємно здивувало. Наш капітан – Марко Сапуга і дуже шкода, що він не допоможе нам у другій частині чемпіонату. Ми всі на нього чекаємо та віримо, що Марко повернеться ще сильнішим. Водночас зараз, коли я вийшов з капітанською пов’язкою на поле, то відчув додаткову мотивацію, але це також й додаткова відповідальність, адже ти повинен вести команду за собою». 

 

 

Олег ФЕДОР, півзахисник ФК «Рух»: «Мені сподобалось як команда грала проти «Прімор’я». Ми добре пресингували суперника, особливо у першому таймі, практично не дали словенцям нічого створити поблизу наших воріт, а самі ж забили два голи та мали ще кілька хороших моментів, аби збільшити свою перевагу. 

Мабуть, далося взнаки те, що в першій половині матчу ми грали за вітром і через це «Прімор’ю» було ще важче виходити з оборони в атаку. «Рух» з такими труднощами зіткнувся у другому таймі, адже було надзвичайно вітряно – це суттєво вплинуло на якість гри. Крім того, ми трохи втомились й віддали ініціативу супернику. Загалом це був поєдинок проти хорошої команди з фізично потужними футболістами. 

Вже ближче до кінця зборів починає відчуватись, що «Рух» має свою ігрову структуру і всі футболісти набирають хорошу фізичну форму. Чим ближче ми до офіційних матчів, тим кращими будуть наші кондиції». 


loading...

0 коментарів

    Схожі новини