РОМАН ДІДИК: «КОМАНДА МАЄ ВИТРИМАТИ ЦЕЙ УДАР»

 

Автор голу у ворота «Динамо» прокоментував цей епізод та поділився думками після заключної гри в сезоні.

 

 

Ростислав Лях вдарив по воротах, а я просто обрав вдалу позицію та зумів зіграти на добиванні. Нам вдалося зрівняти рахунок, але потім ми пропустили вдруге, тож, на жаль, цей гол нам не допоміг здобути необхідний результат. 

«Рух» грав проти одного з грандів українського футболу. Звісно, ми розуміли, що це буде важкий поєдинок. Хоч «Динамо» вийшло на поле без збірників, але це не відчувалось, адже в них достатньо кваліфікованих та якісних гравців. Проти нас був серйозний та сильний суперник і нам було важко йому протистояти.

Кожен у команді зараз розчарований, адже все залежало від нас: бери щонайменше очко в матчі з «Динамо» і ти в єврокубках. Нам не можна було дивитись на результати інших команд і ми сподівались лише на себе. На жаль, «Рух» поступився. Та нам слід зробити правильні висновки і витримати цей болісний удар. Ми якісно підготуємось до наступного сезону і доведемо, що ця команда здатна на більше. 

За рік «Рух» дуже спрогресував. Ми демонструємо набагато кращі результати, граємо в якісніший футбол. Хочу подякувати футболістам та тренерському штабу за цей сезон та виконану роботу. Головні наші перемоги ще попереду. 


loading...

0 коментарів

    Схожі новини