«РУХ» ДОЛУЧИВСЯ ДО ПІДГОТОВКИ ГІМНАСТОК, ЯКІ ВИБОРОЛИ МЕДАЛІ ВСЕСВІТНЬОЇ ЛІТНЬОЇ УНІВЕРСІАДИ

 

Футбольний клуб «Рух» та його засновник Григорій Козловський розвивають різні напрямки спортивної підготовки й запрошують долучитись до цього різних спортсменів. Так, у спорткомплексі Emily Resort з осені 2022 року тренуються художні гімнастки. Нещодавно дівчата повернулись із Китаю, де вибороли багато нагород Всесвітньої літньої Універсіади. 

Зокрема, майстер спорту з художньої гімнастики, фіналістка Олімпійських ігор 2020 у Токіо, львів’янка Христина Погранична здобула три медалі: дівчина посіла перше місце в індивідуальній вправі зі стрічкою, а також в індивідуальній вправі з обручем і виборола срібну медаль у багатоборстві в індивідуальній першості. 

«Ми довго готувались до цих змагань, адже цьогоріч це був один з найважливіших стартів. Відтак готуватись до нього ми почали ще взимку. На базі спорткомплексу Emily максимально комфортні умови і нам зручно тренуватись саме тут. У Львові та й загалом в Україні мало таких площадок, де можна так підготуватись, тож ми дуже вдячні, що нам вдалось домовитись про співпрацю із футбольним клубом «Рух» та розділити територію спорткомплексу з ними. Через деякі організаційні моменти, зокрема з візами, ми могли взагалі не поїхати на турнір. Також фізично непросто готуватись. Вже у Китаї відчувались складнощі через акліматизацію, зміну часових поясів. Але вдалось продемонструвати вражаючий результат і тому ми дуже задоволені», – поділилася враженнями Христина Погранична

 

 

Також срібні нагороди виборола збірна команда в групових вправах у багатоборстві, у складі якої були Марта Борис і Анастасія Пташник. Водночас дівчата вибороли «бронзу» у вправах з п’ятьма обручами. 

«Нам дуже комфортно тренуватись у спорткомплексі Emily, адже тут дуже хороші умови для підготовки спортсменів. Особливо у художній гімнастиці є певні критерії до місця тренування, і тут все було так, як це необхідно. Наша робота була недаремною і ми змогли вибороти медалі Всесвітньої Універсіади. Ми їхали в Китай, аби представити Україну і здобути хороший результат, тому раді, що вдалось це зробити. Особисто я вперше полетіла у Китай і це була дуже важка та довга дорога. Але загалом все сподобалось і можна сказати, що збулась моя мрія – вибороти медалі на таких серйозних змаганнях», – сказала Марта Борис. 

За словами заслуженого тренера України з художньої гімнастики Ірини Рудої, дівчата понад півроку тренувались на базі спорткомплексу Emily Resort та готувались до Всесвітньої літньої Універсіади – змагань, де беруть участь виключно студенти.

«Звичайно, це був важкий процес підготовки, адже крім навантажень були ще й моменти, які виникають через війну в Україні – повітряні тривоги, стрес, переживання. Але дівчата впорались і я дуже рада результату, який вони продемонстрували. Це було непросто: складна дорога, тривалий переліт, різниця у часі – все це впливало на спортсменок. Дівчата гідно виступили і представили Україну на найвищому рівні», – розповіла Ірина Руда.

 

 

Футбольний клуб «Рух» позиціонує себе як спортивний хаб, адже в нього вже інтегровано велику кількість різних видів спорту. Клуб радо надає можливість розвиватись всім, хто хоче займатись спортом як професійно, так і на любительському рівні.

«Завдяки ідеї засновника футбольного клубу «Рух» Григорія Козловського на території тренувального центру створено умови для підготовки спортсменів різного рівня та різних видів спорту. Ми є частиною спортивної спільноти, тож клуб завжди відгукується на прохання інших спортсменів про допомогу. Всі наші ресурси та можливості скеровані на популяризацію спорту та створення можливості для оздоровлення людей. Зокрема, ми тішимось, що маємо змогу допомогти місцевим гімнасткам, які, як ми сподіваємось, в майбутньому можуть стати олімпійськими чемпіонками і заявлять про себе на міжнародній арені» – зазначив генеральний директор ФК «Рух» Ігор Дедишин.

 

 

Він додав, що клуб запрошує у свій тренувальний центр представників інших видів спорту. Так, «Рух» вже має певні домовленості з борцями, легкоатлетами та біатлоністами.

«Загалом крім футболу у нас проводяться змагання із футзалу, флорболу, баскетболу, різні благодійні турніри, де були різні види спорту. Ми маємо запити на співпрацю з легкоатлетами, борцями. Зокрема, ймовірно, скоро на території спорткомплексу можуть відбутись збори національної збірної України з боротьби. Також є діалог з представниками федерації біатлону. І ми запрошуємо й інших представників різних видів спорту до співпраці» – підсумував Ігор Дедишин.

 


loading...

0 коментарів

    Схожі новини