«РУХ» ГОТУЄТЬСЯ ДО ВИЇЗНОЇ ГРИ З «КОЛОСОМ»
«Жовто-чорні» 2 березня зіграють у Ковалівці свій перший офіційний виїзний матч у 2024 році.
«Рух» продовжує підготовку до матчу 19-го туру УПЛ з «Колосом». Зокрема, на сьогоднішньому тренуванні «рухівці» готувалися у кілька етапів.
Так, заняття розпочалося із теорії. А згодом гравці вийшли на поле й після розминки відпрацьовували різноманітні ігрові серії та виконували моделювання атак різного типу. А наприкінці тренування «жовто-чорні» зіграли двосторонній матч. Крім того, футболісти після заняття працювали у тренажерному залі.
Нагадаємо, що матч «Колос» – «Рух» відбудеться у суботу, 2 березня. Стартовий свисток поєдинку у Ковалівці пролунає о 18:00, а переглянути цю гру у прямому ефірі можна буде на UPL.TV.
буде бій
0 коментарів