«РУХ» ТА EMILY RESORT ПЕРЕДАЛИ АРТИЛЕРИСТАМ АНТИЛАНЦЕТНІ КОМПЛЕКСИ ТА ЗАСОБИ РЕБ

 

Футбольний клуб «Рух» та його засновник Григорій Козловський, а також Emily Resort відреагували на запит бійців 45-ї окремої артилерійської бригади та передали їм необхідне спорядження. Так, військові отримали антиланцетні комплекси та засоби радіоелектронної боротьби проти FPV-дронів.

«Ми вдячні ФК «Рух», його засновнику Григорію Козловському та Emily Resort за те, що вони завжди надають всебічну допомогу 45-ій бригаді. Ця підтримка допомагає нам швидше та якісніше працювати на фронті й робити все задля нашої Перемоги. 

Клуб та Григорій Петрович відгукуються на наші запити і передають різноманітну техніку, спорядження, автомобілі, запчастини та комплектуючі тощо. Ось зараз бригада отримала засоби проти ворожих БПЛА «Ланцет» та засоби РЕБ проти FPV-дронів. Вони допоможуть зберегти життя військовослужбовців, а також збережуть нашу зброю та техніку», – сказав начальник служби забезпечення та експлуатації військової техніки 45-ї ОАБр Олександр Романцев. 

 

 

Під час передачі техніки разом із воїнами поспілкувався головний тренер «Руху» Віталій Пономарьов. Він наголосив на важливості допомоги українським військовим і розповів, як гравці та тренерський штаб «жовто-чорних» підтримують захисників.

«Рух» та його засновник Григорій Козловський постійно допомагають військовим. Зараз це найважливіше, що має робити кожен українець і ця місія є важливішою для нас, ніж футбол – ми долучаємось до цього процесу як можемо. Саме завдяки Збройним Силам України є можливість грати у футбол та проводити чемпіонат. 

Всі у команді свідомі і розуміють, що зараз відбувається і наскільки важливо підтримувати наших воїнів. Лише спільними зусиллями українці зможуть перемогти такого серйозного ворога. Попри свій юний вік гравці «Руху» від наймолодших вихованців Академії і до футболістів першої команди розуміють, що треба робити все можливе, аби наблизити Перемогу над окупантами. І хлопці, і їхні батьки, і тренери – всі допомагають армії, а також залучені до різноманітних благодійних проєктів», – зазначив головний тренер «Руху» Віталій Пономарьов.

 

 


loading...

0 коментарів

    Схожі новини