«РУХ» U-10 – ТРІУМФАТОР LEO CUP

«Рух» U-10 взяв участь у турнірі Leo Cup серед гравців 2015 року народження. Загалом за перемогу змагалися 48 команд у форматі 7х7 (6 польових гравців + воротар), граючи 25-хвилинні матчі.

«Жовто-чорні» впевнено пройшли перший груповий етап, вигравши усі 5 поєдинків, забивши в них 19 голів та пропустивши лише 1 гол. Далі «рухівці» здобули 2 перемоги та 1 разу зіграли внічию у другому груповому етапі (голи 17:1) й з першого місця вийшли в плей-офф Еліт-ліги.

Там у чвертьфіналі «Рух» U-10 переміг однолітків із ФК «Закарпаття» – 4:2. А у півфіналі львів’яни були сильнішими за ФЦ «Ковель», здобувши перемогу з рахунком 3:2. У фіналі ж «жовто-чорні» зустрілися з «Чемпіоном» та перемогли киян з рахунком 1:0. Відтак «Рух» U-10 тріумфував на турнірі Leo Cup.