«РУХ» U-13 ВИБОРОВ БРОНЗОВІ МЕДАЛІ RUH CUP
У матчі за 3-тє місце зустрілись гравці Академії «Руху» з «жовтої» та «чорної» команд і перемогу з рахунком 3:0 здобула «жовта» команда.
На полях Академії футболу ФК «Рух» пройшов турнір Ruh Cup за участі 24 команд серед гравців 2011 року народження (U-13). Академія на цих змаганнях були представлені двома командами – «жовтими» та «чорними», також на турнірі виступала команда ДЮСШ «Рух».
![](https://fcruhlviv.com/storage/page/img/content/1701101926wudea9q2HsXLXpOlG23jP16mkENkn8D7aQQp76AE.jpg)
Команди були поділені на чотири групи, у яких було зібрано 6 команд. «Жовта» команда Академії блискуче пройшла груповий етап, вигравши усі 5 матчів з різницею голів 22-2. Водночас не менш переконливо свою групу виграла «чорна» команда «Руху», яка у 5 матчах здобула 4 перемоги та одного разу зіграла внічию (м’ячі: 11-1). Водночас ДЮСШ «Рух» вийшла зі своєї групи із другого місця, здобувши 3 перемоги, одного разу програвши та ще один матч звівши внічию.
![](https://fcruhlviv.com/storage/page/img/content/1701101938ffth8McO89liLLIE76jcMpd6tLHELImmOpy0Z9l7.jpg)
У чвертьфіналі «школярі» зустрілись із «чорною» командою Академії, яка і перемогла з рахунком 2:0. Тоді як в іншому матчі 1/4 фіналу «Рух-жовті» розгромили «Атлет» з рахунком 4:0. Проте обидві команди Академії поступились у півфіналах та зустрілися у матчі за 3-тє місце. Тоді як ДЮСШ «Рух» виборола 5-те місце.
![](https://fcruhlviv.com/storage/page/img/content/1701102005Bw76KF7mYStr6tqOtttHgVZ2MryynVvsY5bxhmps.jpg)
У матчі за бронзові медалі «жовта» команда Академії перемогла «чорну» з рахунком 3:0. У фіналі ж змагань зустрілись київське «Динамо» та одеський «Чорноморець». Перемогу з рахунком 2:0 здобули кияни, відтак «Динамо» стало тріумфатором Ruh Cup.
![](https://fcruhlviv.com/storage/page/img/content/1701101966ZjBCpU1GFk6CMInlWhnj1YMyw1qsjHRHmXIdRCgu.jpg)
буде бій
0 коментарів