«РУХ» U-13 ЗДОБУВ ПЕРЕМОГУ НА ТУРНІРІ NUMBER ONE CUP
У фіналі змагань «жовто-чорні» перемогли португальський «Спортінг» у серії пенальті.
![](https://fcruhlviv.com/storage/page/img/content/17016180360Nk50slOM2ymL4eqFZUrzry6TEZmupSObaFkxTrn.jpg)
Вихованці Академії «Руху» з категорії U-13 (гравці 2011 року народження) взяли участь у міжнародному Number One Cup. Змагання пройшли у польському Вроцлаві.
«Жовто-чорні» у перший день турніру перемогли однолітків з чеської «Млади Болеслав» з рахунком 2:0 завдяки голам Кочури та Кушніра. З аналогічним рахунком львів’яни перемогли і польську «Лехію» – голами відзначились Кочура та Грицюк. Також вихованці Академії розгромили польське «Добре Място» з рахунком 5:0, а голи забивали Грицюк, Ксьонджик та Гуль, тоді як Горін оформив дубль.
![](https://fcruhlviv.com/storage/page/img/content/17016180581NDxbK4vsTCqXEzdAhBiq4WVFXxSnwXDyGc1cH7D.jpg)
У другий день змагань «Рух» U-13 зіграв завершальні матчі групового етапу. Так, львів’яни спочатку мінімально поступились литовській «Балтиці» – 0:1. Втім після цього «жовто-чорні» завдяки голам Кочури та Горіна перемогли англійський «Лутон» з рахунком 2:1.
![](https://fcruhlviv.com/storage/page/img/content/17016180963ccRSQZJ8t6jjl6zzd1a8SWQlQIKCu5zv65F4sqb.jpg)
У підсумку, підопічні старшого тренера «Руху» U-13 Олега Легана блискуче пройшли свою групу, здобувши 4 перемоги у 5 матчах з різницею голів 11-2. Найкращим бомбардиром команди на груповому етапі стали Шаїн Кочура та Горін, які забили по 3 голи.
![](https://fcruhlviv.com/storage/page/img/content/1701618114YEzayT6qL4N0tov7dipmaYAvDSbJYNoJXauncDuK.jpg)
«Рухівці» у чвертьфіналі зустрілись із «Порту». Напружена гра в основний час закінчилась нічиєю 0:0. Втім у серії пенальті львів’яни здолали португальців – 3:2.
![](https://fcruhlviv.com/storage/page/img/content/1701618163L8RbmLU8G83Iy5X4Fzm874swmBwHDZSzJOnidQlM.jpg)
А в півфіналі Number One Cup підопічні Олега Легана зіграли з італійською «Пармою». «Рух» відкрив рахунок у матчі – відзначився Кочура, але італійці змогли вирвати нічию в основний час, тож доля путівки у фінал розігрувалась у серії пенальті. І львів’яни знову виявилися точнішими за суперників – перемога з рахунком 3:2.
![](https://fcruhlviv.com/storage/page/img/content/1701618187m9BPqixo2ghyHINMZ1rwqngiFSI1goSeuX4k75X7.jpg)
У фіналі на «Рух» U-13 чекали однолітки зі «Спортінга». І знову «жовто-чорні» завершили основний час нічиєю з рахунком 0:0. В серії пенальті «рухівці» були точнішими за португальців – 3:2 і тріумф вихованців Академії на Number One Cup.
![](https://fcruhlviv.com/storage/page/img/content/1701618202l1Zz8U23gMecWJ14iyPDhniQV58lzZBWNx6yxpNq.jpg)
Додамо, що голкіпера «Руху» Северина Савчина було визнано найкращим гравцем турніру.
![](https://fcruhlviv.com/storage/page/img/content/17016193220FKQSKhaP66BMQIK23ICM8iqqPsr4nmToA05LYqt.jpg)
буде бій
1 коментарів
Сергій
3 грудня 2023 р., 19:32
Вітаю з Перемогою! Радий за вас!! Молодці!!!