«РУХ» U-14 – БРОНЗОВИЙ ПРИЗЕР ДЮФЛ

У заключному матчі фінального етапу змагань вихованці Академії поступились одноліткам з «Шахтаря» – 1:4.

Вже на старті зустрічі гості отримали право на пенальті, яке вдало реалізував Заруба. Перевагу донеччан наприкінці першого тайму дальнім ударом збільшив Савченко. Скорочувати перевагу «жовто-чорних» по перерві міг Гордєєв, однак не реалізував одинадцятиметровий. Тоді як юні «гірники» у другому таймі зняли усі питання щодо переможця зустрічі, відзначившись ще двічі. Гол престижу в активі Дзюринця, який, зрештою, на підсумок гри не вплинув – 1:4. Донецький «Шахтар» тріумфував у цьогорічному розіграші ДЮФЛ, а «рухівці» посіли третє місце у фінальному етапі всеукраїнських змагань.

Фінальний етап ДЮФЛ. 3 тур. «Шахтар» U-14 (Донецьк) – АФ «Рух» U-14 (Львів) 4:1 (2:0)

27 червня 2024 року. Винники,  НТБ «Рух»

Голи: Заруба, 4 (пен.), 41, Савченко, 34, Готра, 59 – Дзюринець, 70+6

Нереалізований пенальті: Гордєєв, 45

АФ «Рух» U-14: Максименко, Ліхачевський, Кислянка, Кондисюк, Тимчук, Гордєєв, Бойко, Бодак, Дзюринець, Федушко, Лисенко