«РУХ» U-16 – БРОНЗОВИЙ ПРИЗЕР ДЮФЛ

У заключному матчі фіналу чотирьох ДЮФЛ «Рух» U-16 зустрівся з однолітками із київського «Динамо». У цьому поєдинку команди вирішували долю срібних та бронзових медалей юнацької першості.

Кияни з перших хвилин почали створювати небезпеку поблизу воріт «жовто-чорних». Одна з атак закінчилась вилученням гравця львів’ян, коли Ясінський отримав пряму червону за гру рукою у своєму карному майданчику. Пенальті влучно виконав Андрейко та вивів «Динамо» вперед. А на початку другого тайму гравець киян оформив дубль. Наприкінці ж матчу Сергієнко встановив остаточний рахунок у матчі – 0:3 на користь «Динамо».

У підсумку, «Рух» стає бронзовим призером ДЮФЛ серед гравців 2008 року народження. Срібні медалі виграє «Динамо», а чемпіоном у категорії U-16 стає донецький «Шахтар». Тоді як ДЮСШ «Рух» посів четверте місце у ДЮФЛ сезону 2024/25. До слова, півзахисник АФ «Рух» Мухаммад Джурабаєв був визнаний найкращим півзахисником фінальних матчів ДЮФЛ.

Дитячо-юнацька футбольна ліга України. Фінал чотирьох. Третій матч. «Рух» (Львів) U-16 – «Динамо» (Київ) U-16 0:3 (0:1)