«РУХ» U-16 ВИЙШОВ У ПЛЕЙ-ОФФ ТУРНІРУ МИРУ В ІТАЛІЇ
В заключному турі групового етапу «жовто-чорні» розійшлися миром з італійською «Перуджею» – 1:1 та вийшли в наступну стадію змагань.
![](https://fcruhlviv.com/storage/page/img/content/1716142771fmytXN0ceKcYMpVBLrKapOknWdBfPgzxsaHbNQ8D.jpg)
«Рухівці» 2008 року народження зіграли черговий поєдинок на Турнірі Миру в Італії. Зокрема, «жовто-чорні» в заключному турі групового етапу зустрілися з італійською «Перуджею». За львів’ян у цьому матчі відзначився Кройтарь, а закінчилась гра з рахунком 1:1.
Так, «Рух» U-16 посів у групі друге місце і вийшов у плей-офф, набравши 5 очок у 3 матчах. Переможцем квартету стала «Перуджа», яка здобула 7 очок у 3 іграх. Тоді як литовська «Дайнава» набрала 4 очки, а кандські юнаки програли всі три матчі.
![](https://fcruhlviv.com/storage/page/img/content/1716192098hOTuW4CXbi8FVxEWE7Rernbn2c1xaShWqXDZB2wx.jpg)
Свій наступний матч «жовто-чорні» зіграють у вівторок, 21 травня. Суперник «рухівців» визначиться за підсумками матчів у інших групах.
буде бій
0 коментарів