«РУХ» U-19 У СПАРИНГУ РОЗІЙШОВСЯ МИРОМ З «МЕТАЛІСТОМ 1925 Б»

У першому спарингу в рамках підготовки до сезону 2024/25 юніори «Руху» зіграли з «Металістом 1925 Б». Денис Колчин продовжує проводити зміну поколінь у складі «жовто-чорних», відтак шанс проявити себе отримали гравці 2007 року народження.

Старт спарингу був успішним для харків’ян, адже на 8-ій хвилині «Металіст 1925 Б» відкрив рахунок у матчі, а на 12-ій хвилині подвоїв свою перевагу, коли потенційний новачок гостей реалізував пенальті. «Рухівці» відповіли чудовою атакою на 34-ій хвилині, яку розігнав Горін та віддав на Дороша і форвард «жовто-чорних» скоротив відставання у рахунку. Та вже три хвилини харків’яни забили втретє – знову відзначився гравець, який перебуває на перегляді у складі «Металіста 1925 Б». Але вже у наступній атаці львів’яни заробили кутовий, подачу з якого точним ударом завершив потенційний новачок юніорів «Руху».

В другому таймі обидві команди провели суттєву ротацію складу. І на 56-ій хвилині Саноцький підставив ногу після пострілу з середньої дистанції та спрямував м’яч у сітку. У підсумку, матч закінчився бойовою нічиєю з рахунком 3:3.

Товариський матч. «Рух» U-19 (Львів) – «Металіст 1925 Б» (Харків) 3:3 (2:3)