«РУХ» У СПАРИНГУ ПЕРЕМІГ «АГРОБІЗНЕС»

«Рух» зіграв перший спаринг в Україні після повернення зі словенських зборів. Зокрема, підопічні Віталія Пономарьова на клубній базі зустрілись з «Агробізнесом».

Команди протягом матчу багато боролися і почергово контролювали м’яч, але небезпечних моментів майже не створювали. Та на 71-ій хвилині Ростислав Лях підключився в атаку й заробив пенальті. До одинадцятиметрової позначки підійшов Ярослав Карабін і розвів м’яч та голкіпера по різних кутах, відкривши рахунок у грі. А на 84-ій хвилині Клайвер на дриблінгу пройшов кількох захисників та відправив м’яч у сітку, подвоївши перевагу львів’ян.

У підсумку, перемога «жовто-чорних» з рахунком 2:0. Наступний спаринг «Рух» зіграє у суботу, 3 липня.

Товариський матч. «Рух» (Львів) – «Агробізнес» (Волочиськ) 2:0