«РУХ» У СПАРИНГУ ПОСТУПИВСЯ «ДОМЖАЛЕ»

«Жовто-чорні» за рівної гри програли словенцям з рахунком 0:3.

«Рух» у черговому спарингу на словенських зборах зіграв проти місцевої команди «Домжале».

У дебюті матчу команди обмінялися моментами: спочатку Ванівський здійснив кілька сейвів після ударів у виконанні словенців, тоді як Карабін пробив повз ближню стійку. Також чудову нагоду відзначитись мав Клайвер – голкіпер відбив постріл бразильського легіонера «жовто-чорних». Та все ж саме «Домжале» відкрило рахунок у матчі, а гол забив Колобаріч. Після цього Карабін небезпечно бив у дальній кут з меж карного майданчика, втім захисник заблокував цей удар. Та ще до перерви Колобаріч відзначився ще двічі та оформив хет-трик.

У другому таймі команди почергово володіли м’ячем, але вже не створювали гострих моментів. Крім того, обидва наставники експериментували зі складом. Наприкінці матчу Клайвер потужним дальнім ударом влучив у поперечину, відтак рахунок у матчі залишився незмінним.

У підсумку, поразка «Руху» з рахунком 0:3. Наступний матч на зборах «жовто-чорні» зіграють проти хорватського «Осієка».

Товариський матч. «Рух» (Львів, Україна) – «Домжале» (Словенія) 0:3