«РУХІВЦІ» ВИБОРОЛИ ЗОЛОТІ ТА СРІБНІ НАГОРОДИ НА ТУРНІРІ RUH CUP

 

Команди Академії «Руху» та ДЮСШ «жовто-чорних» не зазнали жодної поразки на змаганнях.

На полях Академії футболу ФК «Рух» пройшов турнір Ruh Cup за участі 10 команд, які складались з гравців 2009 року народження. «Жовто-чорні» на цих змаганнях були представлені двома командами – Академією та футбольною школою. У суперниках наших вихованців були юнаки з команд «Шахтар» (Донецьк), «Скала» (Стрий), «Чемпіон» (Київ), ФК «Севлюш», «Лівий Берег», «Адреналін» (Луцьк), No Limits та ДЮСШ-1 з Хмельницького. 

За регламентом змагань, турнір пройшов в одне коло, де протягом кількох днів кожна команда зіграла з усіма учасниками Ruh Cup. У турнірі були як яскраві перемоги з розгромними рахунками, так і важкі принципові матчі, які закінчувались нульовими нічиїми. Однією із таких ігор стало дербі «рухівців». У запеклій боротьбі гравці «Руху» з Академії та ДЮСШ не змогли виявити переможця та зіграли внічию 0:0.

Загалом Академія «Руху» та ДЮСШ «жовто-чорних» – єдині команди, які не зазнали жодної поразки у турнірі. Ба більше, «рухівці» з Академії та ДЮСШ продемонстрували ідентичні результати, здобувши 7 перемог та двічі зігравши внічию. Відтак, лише завдяки кращій різниці м’ячів переможцем турніру стали хлопці з ДЮСШ «Рух». Тоді як Академія здобула «срібло». Бронзові ж нагороди вибороли гравці «Шахтаря». До слова, донеччани на змаганнях зазнали двох поразок –  саме від вихованців Академії та школи «Руху».  

Також слід зазначити, що Академія «Руху» за підсумками турніру продемонструвала найкращий захист – лише 1 пропущений м’яч за 9 ігор. 

 

РЕЗУЛЬТАТИ МАТЧІВ КОМАНДИ ДЮСШ «РУХ»

 

 

ДЮСШ «Рух – «Скала» 0:0

ДЮСШ «Рух – ДЮСШ-1 Хмельницький 3:0

ДЮСШ «Рух – ФК «Севлюш» 3:0

ДЮСШ «Рух – «Адреналін» 7:0

ДЮСШ «Рух – «Шахтар» 2:1

ДЮСШ «Рух – «Лівий Берег» 4:1

ДЮСШ «Рух – АФ «Рух» 0:0

ДЮСШ «Рух – No Limits 6:0

ДЮСШ «Рух – «Чемпіон» 1:0

 

РЕЗУЛЬТАТИ МАТЧІВ КОМАНДИ АФ «РУХ»

 

 

АФ «Рух – ДЮСШ-1 Хмельницький 3:0

АФ «Рух – ФК «Севлюш» 4:0

АФ «Рух – «Адреналін» 1:0

АФ «Рух – «Шахтар» 2:0

АФ «Рух – «Лівий Берег» 4:1

АФ «Рух – No Limits 4:0

АФ «Рух» – ДЮСШ «Рух 0:0

АФ «Рух – «Чемпіон» 0:0

АФ «Рух – «Скала» 4:0

 


loading...

0 коментарів

    Схожі новини