СЕРГІЙ ПАНЧЕНКО ЗІГРАВ ЗА ЗБІРНУ УКРАЇНИ U-19

Нападник «Руху» вийшов на заміну у другому таймі, а «синьо-жовті» перемогли Мальту з рахунком 3:1.

Нападник «Руху» Сергій Панченко зіграв свій третій матч за збірну України U-19. Зокрема, підопічні Олега Кузнецова у першому турі кваліфікаційного раунду Євро-2024 зіграли з однолітками з Мальти.

Панченко з’явився на полі на 87-ій хвилині і результативними діями не відзначився. Водночас збірна України здобула перемогу над мальтійцями з рахунком 3:1. Додамо, що українські юніори 18 листопада зіграють проти Косова. А 21 листопада українці зустрінуться з однолітками зі Словаччини.

До слова, Сергій Панченко зіграв за збірну України U-19 3 матчі та забив 2 голи. Раніше нападник «Руху» викликався у збірну України U-17, за яку відіграв 5 поєдинків у цій віковій категорії та відзначився забитим голом.