СЕРГІЙ ЗАДОРОЖНИЙ: «МИ ДОВЕЛИ, ЩО МОЖЕМО БУТИ КОНКУРЕНТНИМИ НА ТАКОМУ РІВНІ»

 

Коментар головного тренера «Руху» U-19 після перемоги над «Мідтьюлланном» (1:0).

 

 

Сьогодні команда зіграла набагато краще та агресивніше і виконала всі установки на поєдинок. На відміну від першого матчу, у цьому поєдинку «Рух» зіграв у колективний футбол, тому такі різні результати у цих двох іграх.

Хлопці повинні були зіграти проти хорошого суперника, адже «Мідтьюлланн» добре проявив себе у цьому протистоянні. Футболісти мали набратись досвіду і перевірити себе на фоні потужного європейського колективу. Сьогодні гравці «Руху» довели, що вміють грати у яскравий футбол і можуть бути конкурентними на цьому рівні. 

У нас було достатньо моментів, аби забити більше голів і претендувати на прохід в наступну стадію єврокубка. Втім і суперник мав кілька нагод поблизу наших воріт – потрібно працювати над цими помилками. Цей матч показав, що «Руху» важко було грати у позиційній атаці, адже основна загроза біля воріт «Мідтьюлланна» створювалась коли наші гравці вигравали боротьбу, мали простір, втікали у контратаки.  

Якщо підсумовувати наш виступ у цьогорічній єврокубковій кампанії, то далась взнаки нестабільність молоді. Як показав матч у Данії – ми могли у першому матчі зіграти краще та нав’язати боротьбу супернику, аби це був більш прийнятний результат. Втім це важливий досвід для гравців і вони матимуть велику користь від цих матчів у Юнацькій лізі УЄФА.


loading...

0 коментарів

    Схожі новини