«ТАТУ, МАМО, ХОЧУ В АКАДЕМІЮ «РУХУ». ПЕРШИЙ ЕТАП «ЖОВТО-ЧОРНИХ» ВІДБОРІВ ЗАВЕРШЕНО

 

Неділя, 11-го червня, зустріла учасників відбору в Академію «Руху» похмурою та дощовою погодою, однак на загальний настрій і бажання показати свої найкращі якості вона не вплинула.

Останніми випробувати свої сили приїхали юнаки 2009-го року народження. Подали 730 заявок, а зустрітися вдалося лише з майже 400-ма учасниками.

Поле знову поділили на 4 станції, на кожній з яких учасників очікувало нове завдання: біг 15 і 30 метрів, завдання на техніку, гра 1 в 1 та футбол.

Данило з Харкова приїхав до Львова, бо в Академії «Руху» має вже друзів, знає, що тут хороші тренери, які можуть навчити дуже добре грати в футбол. «Це моя мрія – стати футболістом, – наголосив він. – І свою кар’єру я хотів би розпочати саме з Академії «Руху». Надихнув мене на заняття футболом Кріштіану Роналду, я хотів би стати таким, як він. Мрію виграти «Золотий м’яч» і грати за «Реал». Мені дуже сподобалася атмосфера в Академії «Руху», тут дружні хлопці, можна навчитися грати в футбол, насолоджуватися грою. Я їздив ще в Академію «Шахтаря», але в «Русі», мені здається, краще».

 

 

Даня з Полтави дізнався про Академію «Руху» з ютубу, побачив, що тут дуже хороші поля, дуже гарні краєвиди, навколо ліс, тренери дуже добре займаються з дітьми. «Взагалі – тут дуже красиво. Перед приїздом на відбір я готувався, сам тренувався, вже 6 років займаюся футболом. Це моя мрія – потрапити в Академію «Руху». Якщо потраплю сюди – то стану кращим і ще більше буду старатися», – запевнив юний футболіст.

 

 

Тренери Академії «Руху» коротко підсумували відбори, які тривали впродовж декількох тижнів, і поділилися враженнями про них.

Юрій СОЛОМКА: «Загальні враження дуже хороші, тому що приїхало багато юних футболістів, кращі з них будуть проходити другий етап. Вибирали ми більше, ніж із 2-ох тисяч дітей. Це було важко, але ми, гадаю, справилися. За винятком сьогоднішнього дощу, погода сприяла роботі. Тому все пройшло добре. Головна мета – знайти талановиту молодь, яка буде конкурувати з хлопцями, які вже є в Академії. Попереду в нас другий етап, відібрані діти вже будуть більше тренуватися та грати в футбол, і серед них ми теж відбиратимемо найкращих. А всім учасникам нашого відбору бажаю ніколи не опускати руки, постійно займатися улюбленою справою, бути впевненими в собі, не засмучуватися, на помилках не зациклюватися. Якщо не пройшли тут, то в іншій команді в них може вийти краще, і буде хороше майбутнє».

 

 

Сергій МАТВЄЄВ: «Відбір хороший, дуже багато талановитих дітей, які мають перспективу в майбутньому, стараються, працюють, викладаються, хочуть себе максимально показати. І це радує. З кожним роком у нас усе більше заявок. Я думаю, що це на користь Академії «Руху» і тим дітям, які сюди приїхали побачити, що тут робиться. З понеділка розпочнемо вже другий етап відбору. Відібрали багато дітей, наприклад, у віковій категорії 2012-ого року в нас залишилося приблизно 50 учасників, які ще мають шанси потрапити в Академію. Усі хлопці, які до нас приїжджають, повинні мати свою мету, працювати кожен день, не тільки на тренуваннях, а й поза ними. Дуже багато треба працювати з м’ячем щодо ведення, техніки, набивання, ударів. Якщо займатися цим щодня, то вони ставатимуть усе кращими. Бажаю їм постійно налаштовувати себе на більше».

 

 

Дуже уважно стежив за всім, що відбувалося під час відборів, керівник департаменту скаутингу та селекції футбольного клубу «Руху» Олег ГАРАС: «У загальному в нас відбори тривають круглий рік. Вони не зупиняються, адже наша селекційна служба працює постійно, щоби шукати таланти по всій Україні. Масштабні відбори, які тривали останніми тижнями, ми проводимо кожен рік у всіх вікових категоріях. Це такий насичений період, ми даємо можливість усім діткам спробувати свої сили. Усе пройшло досить позитивно. Звичайно, діти приїжджали з різним рівнем підготовки. Найсильніші з них складуть конкуренцію тим, хто вже є в Академії «Руху». Відсотків на 80 робота в ній залежить від тих дітей, яких ми відберемо, тому що діти повинні володіти певними фізичними якостями, дуже важливо вибрати талановитих, тоді вже згори накладати роботу тренерів для того, щоби на виході мати талановитих футболістів. Під час відбору в першу чергу ми звертаємо увагу на деталі: це фізичні якості, швидкісні якості, те, як дитина приймає рішення, як вона думає на футбольному полі, – з того ми складаємо певну картину. Навіть ті діти, які не пройдуть у другий етап, але потраплять у поле нашого зору, залишаться в нашій базі, ми за ними будемо стежити. Якщо оцінювати в загальному ці відбори, то є дітки, які приємно нас здивували».

 

 

Батьки майбутніх чемпіонів хвилюються не менше, ніж їхні діти, вони їх підтримують, підбадьорюють і переживають, спостерігаючи за процесом на кожній зі станцій.

Ірина з Луцька приїхала підтримати двох своїх діток 2009-го та 2010-го років народження: «Діти донесли інформацію про Академію «Руху», а дізналися про неї з інстаграму, давно вже цікавляться там сторінками футбольних клубів. Ми вже не вперше у вас, нам тут дуже подобається, дуже хороші умови, належне ставлення, комунікація між тренерами та дітьми. Що найбільше запам’яталося? У вас прекрасні два лебеді плавають на озері, це просто щось, дуже хочеться таке сфотографувати… А щодо відбору, то я, як і кожна мама, вірю у своїх дітей, намагаюся підбадьорити. Основне – це впевненість, не боятися, рухатися до своїх цілей, вірити в себе, відповідно, гарно працювати, і результати обов’язково будуть».

 

 

Майже повна сім’я приїхала з Чернівців, аби підтримати середнього сина Давида, який дуже любить футбол: «Знаємо, що Академія «Руху» вважається однією з найкращих в Україні. Принаймні так між собою хлопці говорять. До того ж, розташована вона в західній частині України, для нас це зручно. До речі, наш син сам зробив такий вибір, сказав: «Тату, мамо, я хочу саме сюди». Ми його налаштовували перед відбором, казали, що треба старатися, не все може вийти з першого разу. В Академії «Руху» нам сподобалося, тут дуже гарно, сучасно, по-новому».

 

 

Академія «Руху» завжди шукала, шукає і шукатиме нові таланти, які підходять під усі критерії «жовто-чорних» і розділяють ті ж самі цінності, що і сам клуб. Попереду в щасливців, які відібрали тренери, другий і, можливо, третій етапи відборів. А для тих, кому не пощастило цього разу, наступні відбори відбудуться вже наступного літа. Тому всіх чекатимемо та до зустрічі! В Академії «Руху» завжди дадуть вам шанс!


loading...

0 коментарів

    Схожі новини