ТРОЄ «РУХІВЦІВ» ОТРИМАЛИ ВИКЛИК У ЗБІРНУ УКРАЇНИ U-17
Назар Бондар, Олександр Харечко та Іван Денисов можуть зіграти в матчах еліт-раунду кваліфікації Євро-2024.
![](https://fcruhlviv.com/storage/page/img/content/1709133941M5qO0dyZYWOmfWFFhM0T6wuvVCAH6xd2NmEktjoM.jpg)
Троє вихованців Академії «Руху» отримали виклик у збірну України U-17 (гравці 2007 року народження). Так, на матчі еліт-раунду відбору на Євро-2024 наставник цієї вікової категорії Володимир Єзерський викликав нападників Івана Денисова та Назара Бондаря, а також воротаря Олександра Харечка.
Зазначимо, що «синьо-жовті» зіграють у групі зі збірними Греції, Швейцарії та Словаччини. Ці поєдинки проходитимуть 6–12 березня в грецькому місті Патри. Зокрема, на Євро-2024 за підсумками березневих матчів вийдуть вісім переможців груп та сім з восьми володарів других місць із найкращими результатами.
буде бій
0 коментарів