ТРОЄ «РУХІВЦІВ» ЗІГРАЛИ ЗА ЗБІРНУ УКРАЇНИ U-21 В МАТЧІ ПРОТИ АНГЛІЇ U-21

«Синьо-жовті» у передостанньому турі кваліфікації на Євро-2025 зазнали поразки з рахунком 1:2.

Збірна України U-21 зіграла черговий матч відбору на Євро-2025. В передостанньому турі кваліфікації підопічні Унаї Мельгоси зустрілися з Англією U-21.

В стартовому складі молодіжної збірної України вийшли «рухівці» Олег Федор (відіграв 72 хвилини) та Ігор Краснопір (відіграв 56 хвилин), а Ілля Квасниця з’явився на полі на 84-ій хвилині. У підсумку, українці поступилися англійцям з рахунком 1:2.

Заключний матч групового етапу кваліфікації збірна України U-21 зіграє у вівторок, 15 жовтня, проти Сербії U-21. Українська молодіжка після 9 турів кваліфікації очолює групу, здобувши 8 перемог та зазнавши 1 поразки,  маючи у своєму активі 24 очка. Нагадаємо, що «синьо-жовті» вже гарантували собі участь на Євро-2025.