U-15. «РУХІВЦІ» ПЕРЕМОГЛИ НА ТУРНІРІ В ЛУЦЬКУ
13 серпня на стадіоні «Авангард» у Луцьку пройшов турнір пам’яті В. Дикого серед юнаків 2008 року народження.
![](https://fcrukh.com/storage/page/img/content/1660458266MBi9eQlBhF1XeNhkimFvg8WSzdCIoH54OUiZXck5.jpeg)
«Жовто-чорні» взяли участь у турнірі та здобули перемогу. У півфіналі підопічні Назара Савицького перемогли «Верес» з рахунком 3:1. За «Рух» забивали Данило Слива, Мухаммад Джурабаєв, Дмитро Себро.
У фіналі «рухівці» здобули перемогу над «Волинню» з рахунком 5:2. За «жовто-чорних» відзначились Данило Слива (двічі), Мухаммад Джурабаєв та Данило Семенюк. Ще один м’яч волиняни забили самі собі.
буде бій
0 коментарів