УКРАЇНСЬКІ ВІЙСЬКОВІ-ШТУРМОВИКИ ПОДЯКУВАЛИ «РУХУ» ЗА ДОПОМОГУ
Два комплекти «Старлінків» і професійна рація «Моторола» від футбольного клубу «Рух» дійшли до 5-го окремого штурмового полку Збройних сил України, в якому служить батько гравця юніорів «жовто-чорних» Романа Добрянського!
![](https://fcrukh.com/storage/page/img/content/16715519523RI1np3JAMpNraecSaHkPh9pnPJq9Reu5i79IGaw.jpeg)
Гроші на ці, безперечно, потрібні для українських військових речі зібрав футбольний клуб «Рух» під час різноманітних акцій, аукціонів та інших заходів.
![](https://fcrukh.com/storage/page/img/content/16715521054XWzsDzsgXLDJicj4pB36rgr8oJvTCUOqpR3eJxn.jpeg)
Це, зокрема, зустрічі з вболівальниками (одна з таких відбулася в серпні), перегляди матчів, під час яких збирали кошти для Збройних сил України, розіграші футболок, м‘ячів і таке інше. Саме завдяки таким активностям «жовто-чорних» і вдалося організувати ці подарунки українським військовим.
![](https://fcrukh.com/storage/page/img/content/1671551965X9eCtKv5t0UJuh2no9XdSGeTRy0nx4a2vnYWJG71.jpeg)
5-ий окремий штурмовий полк, куди пішли «Старлінки» та рація, – це піхотно-штурмове формування у складі Сухопутних військ Збройних сил України, яке входить до складу Оперативного командування «Північ». Зараз його бійці захищають північно-східні рубежі нашої держави. Вони вдячні за таку підтримку.
![](https://fcrukh.com/storage/page/img/content/1671552025mlZzc8TtYVM3oqyK34Jt9lotPWUdoC5WuAYL4y8z.jpeg)
буде бій
0 коментарів